Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a párotok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok egy olyan gyerekkel beszélgetne msn-en akibe régen szerelmes volt és elolvassátok, és olyanokat ír neki h szeretne vele aludni, meg ilyenek?

Figyelt kérdés
mert én igy jártam,azt hittem h eltom felejteni de nem megy!nagyon szeretem és nem tudnám elküldeni.
2009. máj. 1. 11:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
én is gondolkoztam rajta h lehet h az volna a megoldás h ha megprobálnok keresni addig is valaki mást de ht szeretem!meg én is tom magamról h ha lehetőség volna rá lehet nem tudnám meg állni h ne csaljam meg.de jól érzem magam vele.ennyi nem tom mit tegyek!!!!!!!!
2009. máj. 1. 12:25
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
Kamu. Vond kérdőre, hogy mi a f@sz van akkor most, ha meg csak kamillázik, rakd ki a francba.
2009. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%

Kib@sznám, mint macskát szarni (:


Azt akkor aludhatna mással.

2009. máj. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Hát nem tudom,ha ilyen lenne barátommal biztos beszélnék vele erről(egy hét idegeskedés után biztos,de lehet hamarabb is),aztán utána már !!talááán!! tisztábban látnám a dolgokat, majd eldönteném mit tegyek és mi legyen vele,velünk,de szerencsére ilyen még nálunk nem volt és remélem nem is lesz,de szerintem ha nem gondolta komolyan akkor meg mondd meg neki,hogy ez téged zavar, hagyja abba és ennyi aztán ha megint csinálja vagy akármi hasonló akkor pedig pááá.
2009. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
ht ja én is azt mondtam neki h még 1 ilyen h magyarázkodnia kell akkor repűl
2009. máj. 2. 09:02
 16/18 anonim ***** válasza:

LÉGY MÁN FÉRFI AZ ISTEN BASZA MEG !!

(bocsi vatikán )

:P

2009. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

hát énis hallodtam már ilyen esetről

tény és való ez gáz, főleg ha nem tudod eldönteni hogy komolyan gondolta-e a leírtakat vagy csak hülyeség volt...

mert előfordul hogy hülyeségből írta, de lehet hogy érez még iránta vmit, de az is lehet hogy csak azért érezte ugy hogy érez még iránta vmit mert te tettél olyat... pl. egyedül hagytad vagy megbántottad vagy vmit nem kap meg tőled...

általában a lányok azért tesznek ilyet, mert kételkednek az érzéseikben vmiért... de lehet hogy csak akkor érezte ugy... ezt csak ő tudhatja

Szerintem ha szereted legyél megértő mert mint írtad te is lehet megtudnád csalni őt, ezek szerint te is olyan érzelmileg ingatag ember lehetsz mint ő... akkor most miről is beszélünk??

2009. máj. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem illik elolvasni !

más levelét

más msn jét

más sms ét

és nem illik párunk telefonjába kutatni !!!

különben is megnyerte had vigye

!!!!!!!!!!!

2009. máj. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!