Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a párotok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok egy olyan gyerekkel beszélgetne msn-en akibe régen szerelmes volt és elolvassátok, és olyanokat ír neki h szeretne vele aludni, meg ilyenek?

Figyelt kérdés
mert én igy jártam,azt hittem h eltom felejteni de nem megy!nagyon szeretem és nem tudnám elküldeni.
2009. máj. 1. 11:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Türelmes lennék iránta és megértő :)

van egy barátom akinek volt egy barátnője

és el szerették mellöle

Ő a következöket mondta HA MEGNYERTE HADVIGYE !!

lessz másik :):)

és 1 hétmulva lett is

2009. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát így, hogy nem tudod elküldeni tulajdonképpen hagyod, hogy a csaj úgy csesszen át a palánkon, ahogy nem szégyell.

Állj a sarkadra, senki sem szereti a behódoló pasikat.

2009. máj. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked az megfelel,hogy más pasival ilyanakat beszélget,és ott akar nála aludni....el is fog menni!!

Téged meg max hülyénak néz!!!

2009. máj. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod elküldeni?Majd megteszi ő!Miért jó szenvedni hónapokig???
2009. máj. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nagyon sokat gondolkodtam rajta mit is tegyek, vagy is mit kéne!mert ez általános suli ba volt h szerette,meg azt mondta meg bándta h beszélt vele meg azóta nem is beszél vele.meg h náluk ez volt a szokás h igy beszéltek egymáshoz.
2009. máj. 1. 11:54
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Jézusom Ember!! Legyél már Férfi, ne siránkozz :D ! Én is szerelmes vagyok nagyon, de ha barátnőm iylent csinálna, kihúznám magamat és megmutatnám neki az ajtót :D !


22/f

2009. máj. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
meg még ami furcsa volt h a gyerek nem is válaszolt rá merrt ügye h ha én hülyéskedek valakivel az vissza hülyéskedik szerintem de a gyerek az nem!mint ha else olvasta volna amit éppen irt.
2009. máj. 1. 11:56
 8/18 A kérdező kommentje:
és én is tom h elkeledt volna küldeni csak az a baj h tom h szeret mert sok mindent feladott miattam!és csak azt hajcsa,h mit izgulok mert mindig velem van meg nem is volna idelye h megcsaljon és ez igy is van csak azt nem érti meg h nekem az is számit h közben meg valaki mással is ábrándozik mert a gyereknek is mondta amikor beszélgettek h nagyon szeret engem csak mégis hajcsa a kiváncsiság h milyen lenne mással együtt lenni.
2009. máj. 1. 12:00
 9/18 anonim ***** válasza:

szerintem kérdezz rá, ha tényleg ismered már eléggé, akkor érzed, ha hazudik.


Egyébként nem biztos, hogy komolyan gondolta azt msn-en, lehet h csak szórakozik vele kicsit :))!

2009. máj. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

T.Ü.R.E.L.E.M

te meg csapjad a szelet más csajoknak

szerintem :)

2009. máj. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!