Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
volt egy nagyon rövid kapcsolatom egy sráccal kb 1-2 hónapja.aztán szakítottunk. most egy számomra nagyon kedves emberrel jár, csak aza probléma h én a szakítás óta belészerettem...megpróbálok tudomást sem venni az érzéseimről, de ebbe bele fogok őrülni...mit csináljak?
2008. márc. 14. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
konnyu mondani de szerintem verd ki a fejedbol. Vannak masok. egy fiu sem eri meg h megsirassak!!!!!
2008. márc. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy szerencsétlan, csak még tanulsz.


Ha az ember nem tudja egy kapcsolat értékét felmérni, akkor sajnos könnyen így járhat. Sajnos a hibáinkkal tanulunk leginkább. Legközelebb majd talán jobban átlátod, mi a fontos és mi nem. Talán nem követed el újra ezt a hibát. De ez a hajó már elment. Én úgy érzem.

2008. márc. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Na azért megnyugtató hogy vannak lányok akik ennyire hiányolnak valakit, bár az biztos hogy én nem siratnák mek egy csajt sem, max egy ideig nem volnék annyira humoromnál, aztán bumm! Van az embernek magában is épp elég baja, minthogy az elmúlton tépje magát!
2008. márc. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!