Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély arra hogy elválik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra hogy elválik?

Figyelt kérdés
6 éve vagyok "szeretője" egy házas férfinek. De igazából szerintem nálunk teljesen más a helyzet, szinte mindig együtt vagyunk, a gyerekével is jóban vagyok, mindenki tud mindent csak (elvileg) a feleség nem, akivel 18 éve van együtt és akinek van egy betegsége. Valójában nem hiteget, nem mondja hogy majd elválik, csak azt hogy még maga sem tudja mi lesz, de engem soha nem fog elhagyni meg .....
2011. okt. 9. 21:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
2011. okt. 9. 22:26
 12/14 anonim ***** válasza:

szeretőből sose lesz feleség. vagy hát nagyon ritkán.

6 éve tart, nem is hiteget, legalább egyenes. ha elhagyod, fog találni mást, ezt te is látod. nem te kellesz neki, hanem valaki. biztos van oka, hogy nem válik, ki tudja mi. szerintem ne kínozd magad tovább ebben a "kapcsolatban".:(

2011. okt. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Miért lenne ribanc, nem értem.

Szerintem 2 utad van, de én pesszimista vagyok:

Megpróbálni kihúzni a jelenlegi helyzetet még pár évig és utána szakítani,

vagy most szakítani.

2011. okt. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Te egy menedék vagy neki abból a helyzetből amiben él, de ha feleségül venne, megszűnne ez az állapot, még nagyobb káoszt kavarna az élete körül.
2011. okt. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!