Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély arra hogy elválik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra hogy elválik?

Figyelt kérdés
6 éve vagyok "szeretője" egy házas férfinek. De igazából szerintem nálunk teljesen más a helyzet, szinte mindig együtt vagyunk, a gyerekével is jóban vagyok, mindenki tud mindent csak (elvileg) a feleség nem, akivel 18 éve van együtt és akinek van egy betegsége. Valójában nem hiteget, nem mondja hogy majd elválik, csak azt hogy még maga sem tudja mi lesz, de engem soha nem fog elhagyni meg .....
2011. okt. 9. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%

Akkor az idei patkányságverseny helyezettjei:


1. hely: A mocsok férj, aki a beteg feleségét 6 éve csalja

2. hely: az ócska r i b a n c akinek van gyomra ebbe belemenni (ez vagy te (y))


Különdíjas: a gyerek, aki erről tud, és nem mondja el az anyjának...

B*zmeeeeg, mik vannak...

2011. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
remélem rátok szakad az ég...
2011. okt. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mentség a ribancnak, azaz nekem, én az első félévben úgy tudtam hogy már elváltak, csak együtt élnek (nem a férjtől). A gyereknek meg mindene az apja, meg már nem is igazán gyerek, 19 éves. Nem tudok mit kezdeni, ő a mindenem, nagyon sokat szenvedek ez miatt, ezért inkább segítséget várnék, nem ribancozást. Volt már aki ilyen helyzetben volt és jó kimenetele volt a kapcsolatának?
2011. okt. 9. 21:55
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha elválik az senkinek sem jó, valószínű, hogy a ti kapcsolatotok is rámenne.
2011. okt. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Valószínű azért nem lépett 6 évig, mert érezte, hogy bármerre is lép, borul a rendszer és az pont olyan, mintha a lakásban az összes holmit szanaszét dobálnák és képtelenség újra rendet tenni
2011. okt. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nincs mentség a r i b a n cnak. Erre nincs. Gusztustalan, undorító dolgot tettál-teszel, és még képes lennél felmenteni magad? Akkor bocsánatot kérek, tévedtem. Nem r i b a n c vagy. Féreg.

Első voltam.

2011. okt. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű hogy nem is fog? Még máig az anyukája is velük és ő szolgálja ki, ő főz. A feleségnek nem nagyon megy .
2011. okt. 9. 22:02
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha ilyen negatív a véleményed és nincs benne semmi segítő szándék, miért nehezíted meg a dolgokat? (Elsőnek)
2011. okt. 9. 22:04
 9/14 anonim ***** válasza:
Feltételeztem, hogy talán rádöbbensz arra, hogy mennyire erkölcstelen dolgot teszel, ha egy független szemlélőtől hallod... de úgy látszik nem. Maradj csak lelkileg rothadt.
2011. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jó, de szerinted hagyjam ott? Attól nem lesz jobb, előttem is voltak nő ügyei, szar a házassága, de nem látják, vagy nem akarják belátni. A feleségnél szerintem érdekházasságról van szó, megszokta a jó életét, örül ha a férj nincs otthon. (már másoktól is hallottam)
2011. okt. 9. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!