Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az jelenthet valamit, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iuventus ventus kérdése:

Az jelenthet valamit, ha egy csaj megkérdezi, hogy van-e barátnőm?

Figyelt kérdés

És amikor mondom, hogy nincs, utána megkérdezi, hogy volt-e? És amikor erre is mondtam, hogy nem, közölte, hogy még neki se.


Jelenthet valamit, vagy csak én képzelek bele sokat?



17/F


2011. okt. 8. 20:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
a fa*sz tudja mit akarnak ilyenkor...
2011. okt. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Igen, meg is mondom hogy mit jelent a kérdése: -kapaszkodj meg- Hogy van-e barátnőd.
2011. okt. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Igen.Azt jelenti hogy affelől érdeklődik hogy van-e barátnőd.
2011. okt. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

velem is történt ilyen csak rá kérdezte h van e én mondtam h nem ő erre és volt olyan bnőd aki dohányzott erre én nem de nem kizáró tényező aztán utólag megtudtam h csak érdeklődött de nem baj ez van !!! :)


19f

2011. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát...sztem bejössz neki. De gyorsan kell lépned, nem itt a gyakorin nyammogni napokon keresztül :) Hivd el valahova, bulizzatok együtt, vagy valami.
2011. okt. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
irigyellek kérdező...:)
2011. okt. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

utoljára amikor egy csaj ezt kérdezte tőlem, én egyből rámásztam és úgy elfutott, mint a kisegér


NE LÉGY SOSE TÚL NYOMULÓS!!!

EZ EGY ARANYSZABÁLY!!!

2011. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Mindenkinek ott a zöld kezecske.

2011. okt. 10. 21:59
 19/20 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele sokat, maj mégtöbbet. Ne csak úgy rá ronts mert neked is elég nehéz lenne rá venni magad, be is alázhatnád magad ha nem is így van, és még ő is zavarba jöhet. Beszélgess sokat, nem telepátiával fogod megtudni, majd ha elengedi magát egy kicsit akkor megtudsz többet. Ne tőlünk kérdezd, nem mi vagyunk az a lány.
2020. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Azóta van valami?
2020. márc. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!