Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az jelenthet valamit, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iuventus ventus kérdése:

Az jelenthet valamit, ha egy csaj megkérdezi, hogy van-e barátnőm?

Figyelt kérdés

És amikor mondom, hogy nincs, utána megkérdezi, hogy volt-e? És amikor erre is mondtam, hogy nem, közölte, hogy még neki se.


Jelenthet valamit, vagy csak én képzelek bele sokat?



17/F


2011. okt. 8. 20:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Franc se tudja... hát basszus... lehet csak érdeklődött,de lehet bejössz neki és kérdezősködött. Beszéld meg vele.. Mi aligha fogjuk tudni.
2011. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi volt a beszélgetés?

L van most barátnőd

F nincs

L és volt már

F nem

L ok szia. ?

2011. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem ennyi volt, ez csak úgy előkerült közben. Második beszélgetésünk volt, és egyszer csak megkérdezte. Semmi utaló jel nem volt, teljesen más témán voltunk.
2011. okt. 8. 20:36
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem kérdezted meg tőle ugyanezt (mármint van-e barátja) Ha neked tetszik kihozhattál volna valamit belőle.
2011. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

"mondtam, hogy nem, közölte, hogy még neki se"


Nem kellet kérdezni, önként közölte!



És utána, be is jelölt face-n...

2011. okt. 8. 20:41
 6/20 anonim ***** válasza:

Éb akkor kérdeztem a nőtől, hogy van-e barátja, ha akartam valamit.

Ha nagyon tetszett, akkor szomorúan konstatáltam, ha volt barátja, mert annyira nyomulós nem voltam, hogy akkor is hajtottam volna rá.

De ha még később is tetszett, azért figyeltem, hogy résen (he-he) legyek, ha dobja a barátját...

2011. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Érdeklődő típus.
2011. okt. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Akkor beszélj már vele. Kérdezd meg holnap ráér-e és hívd el valahova.
2011. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
És ha csak érdeklődő típus, mint itt írják? És beégetem magam?
2011. okt. 8. 20:48
 10/20 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ezzel miért égetnéd be magad?


azt nem írtad, hogy érdekel-e a lány? Ha tetszik, látsz benne valami érdekeset számodra probáld meg, beszélgess vele. Szerintem nem véletlenül kérdezte meg, finoman szólva utalt valamire. Na kitalálod mire?????????

2011. okt. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!