Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem jut mindig eszembe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iuventus ventus kérdése:

Csak nekem jut mindig eszembe, ilyen esős időben, hogy jó lenne valakivel összebújva nézni, ahogy az esőcseppek legördülnek az ablakon?

Figyelt kérdés
17/F
2011. okt. 7. 13:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%
Ne csináááld :( Egy ilyen délutánom lett volna (vagyis ilyesmi), de nem jött össze :'(
2011. okt. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Összebújva nézni az esőt... Uncsiiii.
2011. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 napietus ***** válasza:
100%
ja, ehhez képest még a számlarendezgetés is izgis program :D
2011. okt. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%
szerintem meg aranyos :D én fel sem merek egy srácnak ilyet hozni mert félek hogy kiröhög xD
2011. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

19/l komolyan gondoltad?


Szörnyű, hogy egyeseknél mindig a szex a vége!


Etus, ha elfogadsz egy tanácsot, hagyod a fenébe számláidat, és hozzábújsz a férjedhez/barátodhoz/vőlegényedhez/pasidhoz/adóügyisedhez!


Azért ötöm látni, hogy vannak még romantikus lelkű emberek!



14:35 sajnálom, azért ne add fel!

2011. okt. 7. 16:45
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Szar időben: dugás, alvás, vagy melózás.


Ezek első soron, de én szeretem az eső szagot is és még ha másokat el is borzasztja az időjárás, nekem még az is tud tetszeni. Ablakon innen, ablakon túl is.


El lehet menni fedett programokat csinálni három említetten kívül. Biliárdozni, kocsmázni, stb...

2011. okt. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
14:35-ös vagyok :D hát már kezdem feladni. Valami nem stimmel a sráccal, de nem tudom még, micsoda. Lehet, én vagyok paranoiás xD
2011. okt. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!