Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem, de lelkileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem, de lelkileg megöl. Ott hagyjam? Abba belehalok, de ha vele maradok megörülök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1éve vagyunk együt és az elején minden szép volt,de mára már milliszor szakitottunk mert állandoan gyanusitgat h megcsalom,meg h nem szeretem,, mert ö nem érzi!!.folyton mindent rosszul csinálok,semmi se elég neki mindig többet és többet akkar, és h én bizonyitsak!! hogy tudja ténylleg meghalok érte, akkor majd ö is ki nyilik.!egy idejig csináltam is ezt,de most már nem birom egy ideg roncs vagyok és ugy érzem lassan megörülök esküszöm.sokszor van vége ezt ö jelenti ki folyton egy két napig igy is van utána visza könyörögi magát.!és mind ezt azért csinálja mert ellöte sok fium volt,és ö roma származásu ez miatt elitél és megvet.de hát igy kell elfogadni nem ö volt az elsö ez igy volt megirva mért nem hagy evvel békénnnn?? a családom is utálja tönkre ment mindenkivel a kapcsolatom a barátaimmal,.le mondtam mindenröl miatta.de higyéttek el nemm birnám ki nélküle de vele se.folyton igéri h megváltozik de nem tesz semmit.már bele fáradtam de szeretem,segitsen valaki kérem szépen köszi ja amugy 10 honapja börtönben ül és én igy vagyok terorizálvA BENNTÖRL jo mi?tiszta nevetséges az éltem,,melette áltam mindig és ezt kapom,,De ö mindennél jobban szeret ppffff....
2008. márc. 14. 11:54
 1/6 anonim válasza:
100%
Biztos nem fogsz örülni annak amit írok, de szerintem jobb lenne ha szakítanátok... Ennek így nincs értelme. Teljes mértékben megértelek, velem is ugyan ez volt. Teljesen kikészítettem magam és ennyit egy fiú sem ér meg! Főleg hogy ő sem tökéletes! Találsz majd magadnak egy sokkal jobbat, nem lesz könnyű megszeretned ennyire, de előbb utóbb megtalálod azt akivel szinte minden jó lesz(azért mondom hogy szinte, mert tökéletes kapcsolat nincs) de ettől a mostanitól 100-szor jobbat találsz majd az biztos. Nehéz lesz tudom de ne hagyd magad tönkretenni! ENNYIT nem ér meg! És ahogy elnézem akkor a barátodnak sem egyszerű ez a kapcsolat...Egyszerűen nem illetek össze! Mindketten találtok majd egy olyat akivel sokkal jobban megértitek egymást! Én szorítok neked és remélem jól fognak alakulni a dolgaid! Sok sikert!
2008. márc. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm,most beszélltem vele telefonon és a változatosság kedvéért megint én vagyok a hibás,egyszerüen bele fáradtam ez már sose lesz a rég igen igazad van.ha menni akkar had menjen nem eröltettem.báár menyire is fáj és szét örli a szivemet de már arra sincs energiám h egy zsepit vegyek magamnhoz amibe az ö általa okozot könyek törölgessem..el puszitot teljesen azért irok ilyen szavak mert ezek fedik a legjobban azt az érzést mit érzek mégegyszer köszönöm neked
2008. márc. 14. 12:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Huuuuu en azt mondom h gaz ez a pali. Eleve bortonben ul, az mar onmagaban nem jo jel. szarmazasat tekintve most nem rasszizmuskent mondom de az o kulturajuk ilyen. en egy multikulturalis orszagban lakom es az o kulturajukban (hasonlo az arab, indiai, bizonyos szempontbol az olasz, gorog kultura) h a nonek "kuss" a neve, ott az van amit a ferfi mond es apellata nincs. Iszonyu feltekenyek. es foleg az arab kultura olyan h ok megcsalhatjak a not no worries de ha a no csalja meg a ferfit akkor lesz ott ne mulass. Egyebkent en eltoltottem szerencsetlenul egy hasonlo zsarnoki kapcsolatban 3 evet. az illeto magyar/ausztral szarmazasu. amikor kitelepultem nem volt senki csak o, de aztan elkezdtek barataim lenni, jo kollegai viszony etc. igy nott a feltekenysege. ha elmentem munkahelyi vacsorara akkor miert megyek, az minek, ha talakoztam egy baartnommel aki idosebb volt az volt a baj, amikor egy fiatalbb baratnommel akkor az volt a baj h biztos palizni megyunk, ha a baratnom hazas votl akkor meg az volt a baj h biztos a ferje osszehoz vkivel. sosem tudtal jol cselekedni. a munakheleyn allandoan hivogatott vajon ott vagyok e vagy mashol. mar tok cikis volt. soksozr elsirtam mar miatta magam a melohelyemn is ugy vigasztaltak. Volt olyan h ha nem vettem idoben fel a telefont akkor elhordott mindenfele k..nak pedig csak wc-n voltam vagy furodtem. egyszer osszetorte a telefonom mert lemerult belole az elem es nem tudott csak ket percet beszleni velem h biztos dierct volt. erre osszetorte az ovet is majd vetettet velem egy ujat mert h miattam volt. nekem is a barataim lattak h milyen probaltak segiteni de en biztam h valtozni fog mert nagy szerelemkent indult. miatta koltoztem ide ki. mert az elso ket honap olyan volt mint a meseben. sosem valtozott a helyzett csak rosszabb lett. majd terhes lettem tole. a babat el kellett vetetnem mert a terhesseg elhalt. en 3 evet raboltam el az eletembol. aztan mikor hazamentem akkor Mo-n is hivogatott kepes volt fennmaardni a vilag amsik felen ahol 8 ora az idoeltolodas. mar a baratnoim nevettek amikor hallgattak a beszelgetest. mikor otthon voltam rajottem milyen volt az eletem elotte es milyen is lett valojaban. mikor megerkeztem vissza idehaza (Au-ba) akkor vart a repteren en 25 ora repules utan olyan voltam mint a mosott kaki, nem ugrottam ugy a nyakaba ahogy o elvarta volna. arra nem volt kepes h bevasaroljon. nekem kellett ennyi repules utan. aztan a kozert elott nem olyan szorsoan fogtam a kezet ahogy o elvarta volna, es elhordott mindefle k..nak ott a parkolo kellos kozepen. amikor hazajottunk a lakasomba folytatta. en mar akkor nekem annyira elegm lett h azt mondtam tudod mit igen megcsaltalak es szeretnem ha mennel. na utana siras lett belole de elment. soha tobbet nem lattam de vagy meg egy fel evre ra rettegtem. a telefonnal mentem aludni ha barmi baj van akkor a rendorseget tudjam hivni rogton. evekig nem volt kapcsolataom. ennek most mar 3.5 eve es most erzem azt h kepes vagyok massal is erzelmi kapcsolatra lepni. az eletemet "majdnem"tonkretette. Legy ovatos es szerintem ne szeress egy ilyen palit lepj le idoben mielott meg jobban tonkre teszi az eleted!!!!!!!!!!!! vannak sokkal jobb pasik is kint akik megerdemelnek teged ne vesztegesd az idodet egy ilyen erdektelen alakra!!!!! az elet tul rovid elvezni kell nem pedig szenvedni!!!!!!
2008. márc. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm nekd is h irtál nekem,,,a te segitséged közelebb áll hozzám mert hasolno élményeket éltél át mint én.amiket el mondtál az 99%ban igaz az én kapcsolatomra is persze anyiban h mi nem lehetünk együt minden egyes nap.Mikor be vonult meg esküdtem neki h hüségesen várom majd..ez nem sikerült..vagy is egy buliba nagyon soakt ittam és egy srác megcsokolt engem én nem viszonoztamezt de a párom huga megláta ezt erröl a témárol már irtam ide h mit tegyek el e mindjam agy sem..a lényeg h olyan lelki smeret urdolásom van ez miat pedig nem tartom magam hibásnak ez ügyben,a távol létealatt és amiota együt vagyunk sosha nem voltam más férfival de semmilyen körülményekben.és tudod mikor igy bánik velem ugy érzem h az isten büntet meg azért "AMIT NEM ÉN TETEM MEG"" és hagyom inkább had bántson mert megérdemlem.de mivöl ö ezt nem tudja h mi történ és ennek ellenére teszi ezt velem az eszem re hallgatva én is azt tanácsolom magamnak h hagyyam el.csk a szerelmes sziv mindig a multban él,,és reménykedik hujra olyan lesz mint akkor,,,de telik mulik az idö és igazad van nem h változik hanem csaak roszabb lesz és ez annyira tud fájni.El hitetsz magddal mindent csak h ne kelljen be lázsd h ez már elveszett......nemtudom h képese leszek el szakdni tölle az egyik pilanatba azt mondom h igen de a amásikban azt nem érdekel milyen csak velem maradjon...de tudodm h valamere lépnek kel és ez ügyben az se használ hogy jo kidobom és majd ha hiv meg keres ki békülökvele mert ö folyton keres és könyörög h bocsássak meg neki..egyszerüen nem enged el és a legszebb h én se öt...nemtudom mit tegyek félek h rosz lépést teszek meg és végleg el veszitem de ha nem lépek akkor mégjobban rá megy az egéségem mint most..ténnyleg nagyon ki vagyok.én mindig is eg yélet vidám lány voltam szeretem élni,flörtölni nem baszni már bocsánat a kifejezésért csak,egyszerüen ismerkedni bulizni,barátkozni mindig tartottam valamere,a holnapom is mindig szebb és jobb lesz.de egy éve nem tartok semere és a holnapom is csak roszab roszab..anyira félek ujra kezdeni az életem amiben ö nincs bene mert akkarom h bene legyen értitek?A mainapig fülig szerelmes vagyok abba a fiuba akit megismertem,nem pedig abba aki most velem van.
2008. márc. 14. 13:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem fogod úgyse elhagyni, miért kérdezed meg?

Szerintem is hagyd ott, tudom, nehéz, de nem lesz rossz döntés. Még ha hiányozni is fog egy darabig, utána jön majd másik. Mindig jön.

2008. márc. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
en vagyok a 2ik hozzaszolo aki hasnlo helyzetben volt mint most te. Tudom h szar erzes meg minden de hidd el meg kell tenned h elhagyod sajat magad erdekeben!!!!! Ha mar egy pasi most terrorizal es erzelmileg ami sokkal szarabb barmely masnal az sosem lesz jobb. Kar remenykedni. En is az ex-be fulig szerelmes voltam azt hittem megtalaltam az igazit majd osszehazasodunk lesznek gyerekeink meg ilyenek. Elkoltoztem miatta a vilag masik felere, abszolute az ismeretlenbe, otthagyva egy jo munkahelyet karriert. Itt elolrol kezdtem mindent. Uj melohely, uj lakas, baratok etc. Nagyon nehez volt es o sosem volt mellettem. nekem is mondtak baratok csaladtagok nem hittem mert remenykedtem abban ami talan soha nem is volt. Szerelem inkabb azt mondom az en reszemrol volt, az o reszerol csak egy birtoklasi vagy volt. H nem szeretett az biztos. Konnyu mondani h szeretlek de azt bizonyitani kell!!!!! Nem a szavak szamitanak hanem a tettek!!!! Nekem is ossze kellett szednem minden batorsagom h megtegyem es tudom h nem konnyu es igen hianyozni fog eleinte meg szenvedni fogsz de hidd el ez nem fog sokaig tartani. Most meg ugy gondolod h igen, mert nem latod meg az alagut veget es ugy erzed h megpusztulsz majd a fajdalomtol. de hidd el az ido begyogyit mindent. Nekem is hianyzott de life moves on ahogy mondjak itt errefele. aztan eszre sem veszed h egyszer csak nem is hianyzik, fellelegzel mert nincs az a lelki terror tobbe. eleinte rettegni fogsz mi van ha keres. ne vedd fel a telefont. csereld le a telefonszamodat es akkor nem tud hivni. en el is kotloznek onnan ahol laksz nehogy megtalaljon. mert a cigany kultura eleg bosszuallo kultura.... most nem mondom h feltetlen igaz de az o kulturajuk nem engedi meg h egy no hagyja el a pasast. es azert buntetett eloeletu hisz nem jo tetteiert ul a bortonben!!!! en nagyon ovatos lennek es lelepnek az tuti!!!!! sosem tudhatod mikor borul el az agya meg jobban!!! egyenlore mge csak szavakban tud terrorizalni de kesobb mikor szabadul mar fizikailag is tud!!!! es pont ez a celja h buntudatot kelltesen benned. h egy szar alaknak erezd magad. milyen ember az ilyen????? egy nagy szar alak aki nem erdemli meg h szeressek de meg egyetlen egy konnycseppet sem!!!!Nekem 3 evembe tellett, aztan meg 1-2 ev h rendbe jojjek lelkileg. Itt vagyok 33 evesen es most jutottam el oda h kepes vagyok ujra kialakitani egy tartos kapcsolatot. mas mar ilyenkor hazas es gyerekei vannak en meg sehol sem tartok!!! ne vesztegesd a draga idodet egy olyanra aki nem erdemli meg!!!! Hidd el!!!! En meg azt is bevallalnam h elutaznek kulfoldre lass vilagot, ismerj meg mas kulturat, varost orszagot, szakadj ki a jelenlegi kornyzetedbol, ahol nincsenek emlekek, ahol nem tudsz egy utcara ranezni es azt mondani aha itt setaltunk, ahol nem fogsz gondolkodni ezen a teman hanem magad tudsz lenni es ujra szabad es boldog. es hidd el el fogod felejteni. MAjd felbukkan egy kedves sarmos srac az eletedben aki ertekelni fogja h no vagy es nem fog terrorizalni, hanem kenyesztetni fogsz es erre a pillanatokra mosolyogva fogsz visszagondolni, h milyen jol dontottel. Vannak meg ilyenek csak nyitott szemmel kell jarni. nekem is mindig ezt mondta anyukam. ha elzarkozol akkor a lehetoseg nem fog elerkezni hozzad!!! pl en nem reg talalkoztam egy kedves pasassal, aki szereny, tudom h tetszem neki, es tudom h latja bennem a not mert ferfibol van ezt nem tudja letagadni, elmentunk vacsizni es utana beinvitaltam egy italra, nem jott be inkabb hazament, mert lehet h tudta h akkor tobb is tortenne es nem akarja elszurni. Aztan neztunk video-t egyutt akkor sem tamadott le pedig en mar vartam h mikor fog hozzam erni mert tetszik de nem tette, mikor hazament adott kedvesen egy puszit es atolelt. Pedig ha tovabb vitte volna nem tiltakoztam volna, meg sem tette, mert nem akarja elszurni. latja a not bennem es tisztel es nem akar kihasznalni sexualisan. Latod vannak meg ilyenek??? nem kell ketsegbe esni meg fogod talalni azt aki igazan fog tudni teged szeretni es persze tisztelni!!! amiatt a csok miatt meg ne legyen lelkiismeretfurdalasod!!! Megerdemled h jol erezd magad!!! az ilyen pasas mint a jelenlegid nem erdemel meg teged!!! Hallgass ram!!! 1 ev tul sok ido nem er meg meg tibbet elvesztegetni!!!! Sok sikert!!!
2008. márc. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!