Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megold vmit is a bocsánat kérés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megold vmit is a bocsánat kérés?

Figyelt kérdés

Ha, valószínűleg a másik fél már lezárta ezt a kapcsolatot? Nem mondta ki, h ne találkozzunk többet, de nagyon rosszul sikerült az én hibám miatt. Hisztis voltam, bunkó és érthetetlen. Szeretnék tőle bocsánatot kérni. Segíthet ez a helyzeten?

19/l


2011. okt. 3. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább töle kéne megkérdezned h megbocsájt e..
2011. okt. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. 1 próbát megér, és a remény hal meg utoljára.
2011. okt. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok, h megbocsájt, de abban sajnos nem, h kelleni fogok majd neki ezekután...
2011. okt. 3. 12:28
 4/6 napietus ***** válasza:
hogy segít-e, azt nem tudhatom, és te sem, amíg meg nem próbálod. de az a minimum, hogy bocsánatot kérsz. ne azért kérj bocsánatot, mert ettől valamiféle eredményt vársz, hanem azért, mert beláttad, hogy hibáztál. egyrészt így illik, másrészt megkönnyebbülsz, ha nemcsak magadban látod be a hibádat, de ki is mondod, hogy megbántad.
2011. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom, h most nekem van a legkevesebb jogom önzőnek lenni... nem is leszek az, csak jó lenne vele lenni.
2011. okt. 3. 12:31
 6/6 anonim ***** válasza:

A reményt ölőm meg először :)


Kérj tőle bocsánatot,

mert tudod hogy hibáztál és sajnálod, szeretnéd ha ő is tisztában lenne azzal, hogy belátod neki volt igaza.


Jelenteni fog neki valamit, de azt ne várd, hogy legyen belőle vmi..

Legyél egyenes, korrekt, tudni kell bocsánatot kérni, ha hibázunk.

2011. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!