Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudni vagy nem tudni?

Figyelt kérdés
Ha pl. buliban, részegen smárolnátok valakivel, de bánnátok és szeretitek a párotok, ti elmondanátok neki? Vagy inkább azt választanátok, hogy amit nem tud, az nem fáj? Nem fordult elő velem ilyen, de egyik haverom ezt csinálta, és tőlem kérdezi, hogy mondja e el, vagy sem, és nem tudom, mit tanácsoljak neki...
2011. okt. 2. 19:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám el, ha nem jelentett semmit és egyszeri eset volt, és ellenkező esetben sem szeretnék tudni róla, ha a párom csinálta.
2011. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem indok a részegség!

ha valakit megcsalnak akkor az a legkevesebb ha elmondják neki!!!

2011. okt. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 napietus ***** válasza:

én nem mondanám el az tuti. amit nem tud, az nem fáj neki, jelentősége meg úgysincs az ügynek.


29/N

2011. okt. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha tényleg semmit sem jelentett, és valszeg sose látja újra a csajt, és senkitől nem fog kiderülni, én nem mondanám el. És fordított esetben se akarnék tudni róla. Egy smár is gáz, de... nem azt mondom, hogy megbocsájtható, de kár lenne emiatt megmérgezni a párkapcsolatot.

És amúgy ott a pont a többieknél a részegség nem kifogás, voltam én már elég részeg sok nagyon jó pasi közt, akiknek szerintem magyaráztam minden szépet és jót, de amint közelebb jöttek, ellöktem őket, mert van barátom.

20L

2011. okt. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat, ezt fogom mondani haveromnak is...nincs értelme megmérgezni a kapcsolatot, és remélem nem teszi meg újra. legalábbis ezt állítja.:)
2011. okt. 4. 23:01
 16/18 anonim válasza:

Szerintem jobban tenné, ha elmondaná. Az emberek nagy része rossz színész és idővel ki szokott bukni az ilyesmi.

Másrészt ez a kapcsolatuk erősségét tesztelné rendesen, tehát benne van a pakliban hogy a másik fél elküldi a fenébe. Megjegyzem jogosan, mert az ittassági állapot nem kifogás, ráadásul ha tudod, hogy nagyon ellazul piáláskor, akkor türtőztesse magát és ne rúgjon be annyira. Valamit valamiért. Egyébként valószínű, hogy nem ez volt az utolsó.

2011. okt. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
de hát nincs mit színészkednie és nincs minek kibuknia, mert egy smároláson kívül nem történt semmi, azt se tudta ki az a csaj, és a csaj mászott rá. annyira részeg volt, hogy alig emlékszik az estéből valamire, a smárolásra is elég homályosan. és amúgy nagyon szereti a barátnőjét és józanul sosem tenne ilyet. nem mentegetni akarom, de talán egy ilyen ballépés miatt nem éri meg elveszteni a csaj bizalmát, mert azért nem követett el oltári nagy bűnt (pl. nem vallott szerelmet, nem hívta el randira, nem feküdt le vele).
2011. okt. 5. 00:05
 18/18 anonim ***** válasza:
ha önző vagy akkor elmondod. És hogy miért? Mert akkor nem bírsz megbírkózni vele egyedül. Ne mond el! Jobb csak neked lesz tőle, bírkózz meg vele és kussolj!
2011. okt. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!