Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet tudni, ha többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, ha többet érzek?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon-nagyon jó barátom. Nem olyan rég, alig két éve ismerkedtünk meg, de valahogy könnyen ment a dolog, még hozzám képest is. Nekem évekbe telik, míg valakiben annyira meg tudok bízni, mint egy barátban, de ebben az esetben sokkal hamarabb barátomnak mondhattam a srácot. Facebook-on testvérének jelölt. Mindig jól esik, ha valakinek magyaráznom kell, hogy is lettűnk testvérek. Na de ez hosszú. Lényeg az, hogy nyáron nem sokat találkoztunk. Inkább szeptemberben futottunk össze minden héten. Azon kaptam magam, hogy egész nyáron senkivel nem érezztem olyan jól magam, mint vele. Mostanában azon gondolkodok, hogy taln több van köztűnk, mint barátság, de nem tudom megállapítani :)) Remélem, hogy tudtok segíteni valamivel, hogy mire figyeljek, ami elárulhatja, ha már átléptük a barát-zónát. Köszi :D
2011. okt. 2. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:

nagyon egyszerű.

ha keres,ha szeret veled lenni,ha megbízik benned,ha bármit elmondhat,ha kicsit máshogy néz rád,mint másokra,ha hiányzol neki és ezt említi is és ha észrevetted ezeket amiket leírtam. üljetek le valahova 2en,vegyetek 1 üveg bort,igyátok meg és hagyjátok,hogy a dolgok alakuljanak köztetek.nagyon szép őszünk van,menjetek el sétálni,amíg lehet. hajrá :)

20l

2011. okt. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
onnan tudhatod, hogy többet érzel, hogy többet érzel... alapvetően értelmetlen és buta kérdés
2011. okt. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sztbali ***** válasza:
Ha gyakran gondolsz rá akkor is érezhetsz többet. De ez nem feltétlenül szerelem. A jóbarát-lelki társ is lehet.
2011. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!