Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudni vagy nem tudni?

Figyelt kérdés
Ha pl. buliban, részegen smárolnátok valakivel, de bánnátok és szeretitek a párotok, ti elmondanátok neki? Vagy inkább azt választanátok, hogy amit nem tud, az nem fáj? Nem fordult elő velem ilyen, de egyik haverom ezt csinálta, és tőlem kérdezi, hogy mondja e el, vagy sem, és nem tudom, mit tanácsoljak neki...
2011. okt. 2. 19:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Attól függ mióta vagyok párkapcsolatban...Ha az a csók tényleg nem jelentett semmit az idegennel,akkor én hallgatnék mint a sír!
2011. okt. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ha jo szinész ne mondja el. de többet ne is csinálja. ha nem tud hazudni ,vagy önmarcangolo tipus akkor mondja el mert ezen fog stresszelni minden nap hogy mit tett.megkönnyebbül ha elmondja. de ettöl még lehet hogy nem lesz jo vége...
2011. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A részegség az nem kifogás! :S
2011. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem önmarcangolós, inkább csak arra kíváncsi, hogy megér e ennyit az őszinteség, hogy megbántja vele a barátnőjét. én tanácstalan vagyok. ha elmondja, akkor őszinte lesz, de a barátnője bizalmát elveszti. ha nem mondja el, akkor pedig beleeshet egy csapdába, hogy többször is előfordul, és mindig felmenti magát. plusz sz.r érzés, hogy én tudok valamit, amit a lány (aki boldog párkapcsolatnak hiszi a magáét) meg nem...
2011. okt. 2. 19:45
 5/18 anonim válasza:
válalja a felelőséget a tettéért.. mielött mástol tudja meg..
2011. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
mióta vannak kapcsolatban?
2011. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
másfél éve vannak együtt.
2011. okt. 3. 17:56
 8/18 anonim ***** válasza:
Uh hát ha ez volt az első, és nem érez a másik csaj iránt semmit, talán elmondhatja.ha szeretik egymást egy smarolast megbocsát a csaj neki. De akivel megcsalta annak mondja meg h nem érez iránta semmit,és ne szorakozzon vele...(persze ha nem kevertek a bulin kívül akkor nem szóltam...)
2011. okt. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
buliban ismerte meg a csajt, előtte sosem találkoztak, és csak egy részeg pillanat volt. viszont a barátnője eleve féltékeny típus, szóval nem biztos, hogy jól végződne ha elmondaná. de ha meg nem mondja el, akkor ha egyszer kiderül, a barátnője jogosan akad ki, és valsz szakít vele:S
2011. okt. 3. 22:09
 10/18 anonim ***** válasza:
Mindenki menjen a pokolba, akár fiú-akár lány, aki megcsalja a práját!!!
2011. okt. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!