Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI értelme igy az életnek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi tévő legyek,dobott a volt pasim úgy,hogy a szemembe nem merte mondani,hogy vége és még normális indokot se tudott mondani,hogy miért!!

Irtam neki,de nem válaszol,ezek szerint nem jelentettem neki semmit,csak kihasznált!

Mi tévő legyek?valaki járt már igy?

Annak ellenére,hogy többen is mondták,hogy ne irjak neki irtam..


2011. okt. 2. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Gerinctelen fasz.:D Emiatt egy csepp könnyet ne ejts, találni fogsz olyat aki megérdemel téged.:) Türelem rózsát terem.


F/16

2011. okt. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd előbb-utóbb találsz olyat, aki jobban néz ki nála, és elfelejted.
2011. okt. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A volt pasid egy gyáva alak, nem férfihez méltó a viselkedése. Szerintem ne akarj magadnak ilyen barátot.

Örülj, hogy lelépett.

2011. okt. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

elég szánalmas az exed...


gyerekes és beszari...


de ha te meg elkezdesz most loholni utána akkor te is szánalmas leszel! Hagyd a fenébe

2011. okt. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Túlreagálod. Annyi történt, hogy gyáván szakított.
2011. okt. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
exbol nEXt :D
2011. okt. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!