Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van-e értelme az életnek,...

Van-e értelme az életnek, mikor úgy érzed: minden, de minden összeomlott körülötted?

Figyelt kérdés
Mit tegyek: egyszerre vesztettem el balesetben a párom és az édesanyám. Már az utcára sem merek kimenni! A felírt gyógyszerek nem segítenek. Legfeljebb, ha az egész dobozzal bevenném.....
2011. szept. 27. 19:46
 1/10 anonim válasza:
39%
kezdj el bibliát olvasni
2011. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Részben át tudom érezni... :(((( sajnálom! Gyógyszerek minimum 2 hét után hatnak, ezt ne felejtsd el, addig jó a nyugtató. Meg az idő.... a gyógyszer csak ebben segít, átvészelni az időt... kitartás!
2011. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te sem vagy egy könnyű helyzetben .5-éve én is össze roppantam idegileg amikor a párom majd nem meghalt egy betegségből kifolyólag.És sajnos ez a pillanat bármikor bekövetkezhet mivel a leletei sajnos ezt mutatják.Csak nekem van időm bele nyugodni a helyzetbe mert muszáj a gyerekek miatt.A gyógyszerek nekem nem segítettek.Sajnos ezt a problémát fel kell tudni dolgozni,és neked is ez a megoldás.Azt mondják az idő majd segít csak szörnyű ezt kivárni tudom.Biztosan lesznek akik okos tanácsokkal fognak ellátni,de remélem olyanok akik már voltak v.vannak hasonló helyzetben.az utcára miért nem mersz kimenni ?Talán az emberek miatt?
2011. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én mindenképp valamilyen valláshoz fordulnék a helyedben, hogy választ találjak a kérdéseimre, esetleg megnyugodjak. Nem vagyok vallásos, de ilyenkor nagyon nagy támaszt tud nyújtani az embernek az ilyesmi, hiszen ez is a vallás(és nem az EGYHÁZ!!!!) lényege. És mint mondták, az idő mindent begyógyít, a gyógyszereket hagyd, csak rászoksz és egy gonddal több. Gondolom drogos nem akarsz lenni.
2011. szept. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem most haragszik az istenre,hogy miért éppen őt teszi ilyen borzasztóan próbára .És miért vette el tőle a szeretteit! Ha én a magam fejével gondolkozom akkor ugyan így éreznék és szerintem ti is.
2011. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Valahogy már az is könnyebb, hogy leírtam azt a pár mondatot! Az utcára azért félek kimenni, mert egy részeg állat sodorta el őket, mikor a zebrán, a zöld jelzésen elindultak! Ő egy karcolás nélkül megúszta! Hát ezért nem segít a vallás. Mert milyen Isten az ilyen, aki ezt hagyja???
2011. szept. 27. 21:22
 7/10 anonim válasza:
Az első válaszadónak adok igazat! A megoldást, a gyógyírt a Bibliában találod!!! Bár most iszonyatosan nehéz neked, ha az Úrra kezdel figyelni - ő vigaszt nyújt neked és utat mutat. Az új, modern vallásoktól viszont tartózkodj, a háttérben nagyon veszélyes dolgok folynak!
2011. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem csak a kereszténységhez fordulhatsz. Ott van még számos más vallás, pl a buddhizmus, vagy mások amik a lélekvándorlásban hisznek. Kicsit olvasgass ebben a témában, addig is lekötöd magad, és más szemszögből tudod majd szemlélni az eseményeket.
2011. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én azt kívánom az ilyen autósoknak,hogy duplán élje át azt fájdalmadat amit neked okozott!!! Mert sajnos ebben az igazságszolgáltatás rendszerben nincs méltó büntetés az ilyeneknek.De még ha lenne is nem változtatna rajta .Leültetik jobb esetben pár évre aztán éli életét tovább! Kellene valami megoldás már erre a problémára is.Ha gondolod elég sokan vagyunk a neten szerintem írd ki magadból az érzéseidet ,gondolataidat bár mi is az.
2011. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem!!Sok erőt,és kitartást kívánok Önnek!Ha úgy érzi,hogy nem segít semmi,akkor vannak olyan pszichiáterek,akik gyász esetén tudnak segíteni!
2011. szept. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!