Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erotikus játékra kinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus játékra kinek van ötlete?

Figyelt kérdés

Párommal a távolság miatt csak havonta tudunk együtt tölteni 5-6 napot, és most elhatároztam hogy az együtt töltött napokon minden nap szeretnék vele valami erotikus jellegű játékot összehozni, tehát nem szeretkezni vagy hasonlók... (bár valószínű az lesz a vége, de nem ez a cél) csak egyszerűen szeretnék pár ilyen játékkal meglepni, mint pl. a felelsz vagy mersz erotikus verzióban, vagy bármi ami erotikus tartalmú, szerintem értitek!


Kérlek komoly, tippeket, tapasztalatokat és válaszokat adjatok, szerintem sokan vennék hasznát az ötleteknek!

Férfiak és nők válaszára egyaránt számítok.


Köszönöm


Kérem, tapasztalatlanok, álmodozók és bunkó trollok kíméljenek a válaszaikkal!


u.i. nem vagyok tizenéves, ne kezeljétek úgy a kérdést!


2011. okt. 1. 18:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Igen, nő vagyok, és nem tizenéves, nem tudom miért kell piszkálni, sok bunkó pasi úgy tesz mint ha ő lenne valaki.

Nem tudom miért kell beszólogatni, ötleteket kértem hogy meglephessem a párom, ha nektek nincs olyan párotok (már ha van egyáltalán valakitek) aki meglepjen az a ti dolgotok, de ezért ne engem és a kérdésem piszkáljátok!

2011. okt. 3. 23:51
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Tegnap 23:27 vagyok nem tudom h mi köze van a nemnek egy társasjátékhoz meg ahhoz h leírtam h mi rövidebb időre tudunk találkozni

szóljatok ha csak én nem látom az összefüggést

és ez a társasjáték szerintem nagyon jó erotikus játék

szerintem a barátod nagyon fog neki örülni ha te hozod fel

:)

20/F

2011. okt. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

vagy táncolj neki

de a vetkőző kártyajáték sem az utolsó

ha veszít levesz két ruhadarabot ha nyer én veszek le egyet Ő meg fel egyet :)

:D

2011. okt. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"Tegnap 23:27 vagyok nem tudom h mi köze van a nemnek egy társasjátékhoz meg ahhoz h leírtam h mi rövidebb időre tudunk találkozni

szóljatok ha csak én nem látom az összefüggést

és ez a társasjáték szerintem nagyon jó erotikus játék

szerintem a barátod nagyon fog neki örülni ha te hozod fel

:)

20/F"

kedves drága 20 éves Fiú, legszívesebben a lábadra lépnék... volt egy bunkó hozzászolás (el is lett távolítva), amiben az illető arra tért ki, hogy ha a kérdező csaja meglátná, hogy ilyet kérdez neten, akkor soha többé nem engedné hogy "megb*ssza"

erre reagáltam, úgy, hogy szerintem a kérdező hölgy, majd kiderült, hogy így is van, erre te nagyon értelmesen

tovább lovagoltál a témán, abban a hitben, hogy neked írtam (pedig egy pillanatra azt hittem meg is értetted)

szóval kérlek szépen, fejezd be, nem szeretek offolni, de ezt muszáj volt...

2011. okt. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én az olyan hozzászólásokat ami nem építő jellegű képes vagyok 5 perc alatt elfelejteni :D

szóval h tegnap írtam, így ma fel sem tűnt h előttem még írt egy aberrált is

elnézést kérek tőled :D

és nem akartam lovagolni a témán

2011. okt. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

hogy érdemi választ adjak:

olyan is eszembe jutott, hogy ha megoldható, hogy várod otthon a párod, aki mit se sejt, ez alatt te besötétíted a lakást, mécsesek, illóolajok stb stb és állomásokat csinálsz, neki végig kell mennie a kijelölt úton, minden egyes állomáson találni fog egy fotót és instrukciókat a hátoldalán (a végén te várod a hálóban vagy a lákás legmesszebbi pontjában, hogy érvényesüljön ez a mászkálós-lálomásos stratégia). Na már most a fotók az én képzeletem szerint úgy néznének ki, hogy az elsőn egy sexy, de visszafogott ruhát viselsz (viszonylag sok apró kiegészítővel), a hátoldalára ráírod, hogy nagyon vártalak már édes vagy aminek hívod, egy kis játékra szeretnélek invitálni, mindent úgy tegyél, ahogy én utasítalak rá...ezek után vagy azonnal levetkőzteted, de javaslom darabokban elhagyatni a ruháját, ugyanis!

a következő állomáson te megszabadultál az egyik ruhadarabodtól és ott hagytál egy sokkal sexybb fotót az eredményről, és utasítod őt is, hogy dobjon le magáról valamit és így tovább és így tovább fotók várják egyre forróbb tartalommal (vagy video(k) is mmm :D), az utolsó előtti állomáson ahol már szinte tuti, hogy alig lesz rajta vmi, hagysz egy olyan fotót amitől totál be fog gőzölni (mondjuk tök pucéran, csak az elsődleges és másodlagos nemi jellegek vannak kitakarva, pl lent egy szál rózsával takarod; vagy szimplán átlátszó hálóingben vagy) illetve egy fekete kendőt, amivel be kell kösse a szemét! és beléphet hozzá, innentől már szabad a gazda :D

megkereshet téged, vagy mögé lopózol, a lényeg az egész műsorban, hogy egy lépést, egy karmozdítást nem tehet amíg te nem utasítod, közben te kényezteted, ö kényeztet, petting, keményen finoman, hideg, meleg, jégkocka, gyümölcs, tejszínhab és a többi, lényeg, hogy hogy minél tovább bírjátok sex nélkül de ne lankadjatok (mondjuk iszol egy-két korty forró finom teát, csókolgatod, simogatod, két simi közt jégkockával kihűtöd a szád, rátapadsz az övére és keményebben ráfogsz, ahol már valszeg merev)

ööö hát valahogy így

én innen szemezgettem, kaptam ihletet:

[link]

[link]

2011. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
én egyszer a barátnőmet leptem meg, miután hazajött a munkából. A kis szobánkban van egy vendégágy, ezt leterítettem egy fehér lepedővel, hogy úgy nézzen ki, mint egy orvosi ágy. Beszereztem egy sztetoszkópot, vérnyomásmérő meg amúgyis volt itthon. Semmit nem sejtett, mikor hazaért, megkínáltam egy pohár pezsgővel, volt benne egy eperszem is. Megkérdeztem tőle, hogy mikor volt utoljára orvosi vizsgálaton, azt mondta, kb. egy éve, de miért kérdezem. Mondtam, hogy semmi jelentősége, csak kíváncsi voltam, majd megkértem, hogy vetkőzzön le derékig és jöjjön be a kis szobába. Először nagyon meg volt lepődve, de aztán ahogy oldódott a hangulata, tetszett neki a dolog. Tulajdonképpen megvizsgáltam, mint egy orvos, úgy vert a szíve az izgalomtól, mint még soha.. Persze később a nadrágot is le kellett vennie és hanyatt feküdni az ágyon, szinte már attól elélvezett, ahogy "vizsgáltam" tetőtől talpig, tisztára átnedvesedett a bugyija, pedig ott még hozzá sem értem. A bugyi alatti vizsgálatot már ő maga kérte:-) Csak egy kis szerepjáték volt, de nagyon feldobta a kapcsolatunkat..
2011. dec. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én F-ként azt tapasztaltam, hogy a nők az ilyen játékokban elég passzívak, nem túl kezdeményezőek, ha igen akkor sincs benne sok köszönet... bár bocs az őszinteségért.

Eredményesebb lenne, ha figyelve az ő reakcióit próbálnál megfelelni neki. Általában a hatalmi pozícióba való helyezése, a saját alárendelődésed ami bejöhet ...vagy épp fordítva.

-kérd meg, hogy büntessen meg, mert vétkeztél ellene,(eltépted egy ingét) már annyira hiányzott és ezért szerinted is büntetést érdemelsz (pl. fenekelést, megkötözést)

-legyél valamiért nagyon hálás, vesd magad a lábai elé, csodáljad, térdelve, látványosan, színészkedve... nem baj ha ripacs módra :)

-ajánld fel neki, hogy x ideig a rabszolgája leszel és gondolkozás nélkül megteszel neki mindent (de akkor tedd is meg)


Javaslom, hogy csak fokozatosan vond be, figyeld a reakcióját, semmit ne erőltess, legyél eleinte sejtelmes, de aztán brutálisan szókimondó. Akkor a leghitelesebb, ha te is érintett vagy a szerepben... és van merszed beleélni magadat vagy csak játszani. De nagyon veszélyes is, mert olyanok derülhetnek ki amit nem is szeretnétek, pl. a bizalom hiány, vagy nem is vagytok egy hullámhosszon, az elfojtott indulatok elszabadulnak...stb. Ahol része a játéknak az ellenkezés, ott feltétlen meg kell beszélni egy semleges jelszót, amit bármelyik ha kimond, azonnal abba kell hagyni a játékot. Nem vagyok gyakorlott ezekben én sem, mert mindig akkor sikerült jól, ha megfelelő partnerrel és spontán jött ... vagy úgy tűnt.

2011. dec. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!