Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak erotikus álmaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak erotikus álmaim az exemmel?

Figyelt kérdés
Kb fél éve szakitottunk, elhagyott, nem szeret már, utána még néhanyszor voltunk egyutt, de mostanaban allandoan vele álmodom. Miért?
2011. júl. 10. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezotériában:

Van még valami dolgod vele.


Reálisan:

Tudat alatt feldolgoztál ilyen emlékeket és ez az álmaidban is megnyilvánult.

2011. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ő hagyott el téged, akkor természetes, hogy még vágysz rá, abban az esetben, ha Te még nem akartad a szakítást.

Meg egyébként attól, hogy nem vagytok együtt, ugyanúgy szeretheted őt.

Csak mondom, ugyanilyen helyzetben vagyok(minden, amit írtál, teljesen ugyanez van velem.: fél év, elhagyott. stb)

És mindig vele álmodom.

2011. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
utolsónak: na igen, de én kozben igen megutáltam sok minden miatt... aztan vagy egy hónapja nem talalkoztunk, nem is tudtam mivan vele, nemrég meg haallottam, hogy Pesten járt, majdnem elmentem utána. Régebben is szoktam vele álmodni, de most két napja azt álmodtam, h szeretkezunk, de ilyen jó még sosem volt vele, aztan tegnap meg azt, hogy vitába keveredett valakivel, én meg mellé álltam, erre megpuszilt.
2011. júl. 10. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!