Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene valaki ebben a kérdésben? (gruppenszex)

Figyelt kérdés

Már kisebb kamaszkorom óta érdekel a gruppen (a 2 pasi 1 csaj felállás) csak nem tudom, hogy lehetne rá embereket találni? Úgy értem, akinek már volt ilyenben része, ő hogy keresett rá partner(eke)t?


Plusz van barátom és mondtam neki, hogy ez eléggé érdekel, és az ő kedvéért eddig mindent megcsináltam szexben amit kért, ezért mondta, hogy ő bevállalja ezt a kedvemért, de igazából nincs kedve hozzá, szerintem... :S Vagy nem tudom.

Szóval ti keresnétek rá partnert, ha a barátotok "áldását adja rá" de közben nem tűnik valami lelkesnek? Ha igen hol?


2011. szept. 26. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

én rögtön kidobtalak volna.


21F

2011. szept. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezért sem veled járok. Valaki aki már próbálta, tudna válaszolni?
2011. szept. 26. 18:20
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Hát én a helyedben nem tenném meg, vagy előtte szakítanék a párommal, ha láthatólag rosszul esik neki. Amúgy rengeteg szexpartner-kereső van, kategóriák szerint.


Egyik barátnőm kipróbálta, két sráccal egyszerre, de mivel nem védekezett, nagyon szép fertőzést szedett össze...

2011. szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gumi nélkül alap, hogy nem. De én nem is nagyon keresnék ilyen szexpartnerkeresőn, nekem ezek olyan furák... de azon kívül fogalmam sincs, hogy lehetne erre partnert találni.
2011. szept. 26. 18:27
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
De amúgy nagyon élvezte, ömlengett az aktusról. Ő azt hiszem valami baráti társaságból szedte fel a srácokat.
2011. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Írj 1 privátot, talán tudok segíteni.
2011. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
És milyen pózokat próbálnál ki?
2011. okt. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Jó szokás szerint megint olyanok írogattak ide, akiknek még soha életükben nem volt ilyen, de nagyon vágynak rá, és ezt itt beszólásokkal leplezik.


(férfitől), halld akkor a választ, amire vágytál:


Tizenéves korom végén, és huszonéves elején körülbelül 20-25 ilyen helyzetben voltam - 2 pasi 1 lány. Ez kivétel nélkül olyan lányokkal történt meg, akik egyikünknek sem voltak a barátnői. Kezdésként ezt kizárólag olyanokkal javaslom, akik egyrészt már összeszoktak (mert marhára nem mindegy, hogy zavarban van-e a két pasi egymás előtt, és ezt majd ott ugy leplezik, hogy rihegnek-röhögnek, és a lényeg kimarad). Swinger clubba ha elmész, ott nem valószínű, hogy taőasztalatlanokkal (mint az itteni hozzászólók zöme) fogsz találkozni. Én osszeszokott páros voltam egy barátommal, illetve voltak még alkalmi partnereim is, általában haverok, vagy az unokatestvérem. A legjobb akkor volt, amikor már összeszoktunk teljesen, és arra koncentráltunk, hogy tényleg jó legyen. Volt olyan helyzet, amikor az este végén a lány felállt az ágyról, az ablakhoz ment, rágyújtott, kinézett, majd azt mondta "... Hát azt hiszem soha többet nem leszek 1:1-ben pasival, ha ilyen marha jó kettővel" (persze nem mondtuk el neki, mi munka és előzmény van ebben a dologban)...


Azután jött az a korszakom, amikor 2 lány egy férfi (értelemszerüen én voltam a férfi) helyzetek voltak. Itt viszont szinte minden esetben az egyik lány a barátnőm volt. Tanácsként mondom a vágyakozóknak, hogy ilyen esetben csak alkalmi lehet a harmadik, mivel a lányok a barátnőjüket SOHA nem fogják bevonni harmadiknak. Az ő kívánságuk, hogy ha már ez van, akkor legyen a harmadik egy alkalmi idegen. Ezeket teljesíteni kell, különben életetek végéig az internet előtt cibáljátok a brét az ilyen filmekre, és sosem lesz élőben részetek ebben.

Mondanom sem kell, ebből is volt igen sok nekem.


Most pedig várható módon az a korszakom van, amikor már 4-5 szereplősek a dolgok, vegyes felállásban.


Hozzáteszem: a két pasi egy lány felállás is lehet nagyon jó, de a két lány egy pasi a csúcs egy férfinek. Csak akkor várj el ilyet a partneredtől, ha Te is megtennéd ugyanezt.


Mert akik itt okoskodnak, hogy "én már elhajtottalak volna", ők sunyiban arra vágynak, hogy "dejólenne két nővel lenni". Persze ha a nő áll elő ezzel, akkor "hogyképzeledteribanc". Na hát ennyit az ostobaságról. Mindenesetre nem is lesz ilyen kalandjuk ezzel a felfogással...

2013. febr. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ így jóval később is!
2013. febr. 13. 17:12
 10/12 Gyerehh nyasgem válasza:
0%
SZerintem érdemes kipróbálni de csak ha előtte mind3-an eljárjátok a tisztelettáncot a honolulugruppen isteneknek ,fejtetőreállva zengitek a román himnuszt és ( a legfontosabb) hívtok egy astroxolyphutiáris-rendszeri dzhonggát aki szentesíti a cselekedeteteket...
2014. febr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!