Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok féltékeny,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok féltékeny, amikor nincs rá okom se? (lent)

Figyelt kérdés
sziasztok! 18 éves lány vagyok a párommal lassan 1 éve együtt vagyunk, szeretjük egymást. ő bizik bennem és bizok benne. mégis túlzottan féltékeny vagyok amiből viták törnek ki ami félek hogy a kapcsolatunkra fog rámenni. nem adott rá soha okot h féltékeny legyek mégis féltékeny vagyok fűre fára. hogyan változtassak ezen?
2011. szept. 25. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szexuál pszichológus.
2011. szept. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

azért mert tudod hogy nálad jobbat is találhat..

amugy egyszrű: ne féltékenykedj!! fogd visszamagad és már is jobb lessz a kapcsolatotok.

2011. szept. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A pszichológus azt mondja, az érzéseidért nem vagy felelős, csak a tetteidért. Magyarul nem tudsz nem éhes lenni, nem tudsz nem félni, és nem tehetsz arról sem, ha féltékenységet érzel, egyszerűen csak érzed. Fontos, hogy ne hibáztasd magad, és ne legyen bűntudatod sem. A következő lépés lesz majd rájönni az okára, és megszüntetni, valami okod biztos van rá, pl. a múltból vagy ilyesmi. Ha már tiszta a fejed, gondold végig, és a múltbéli érzést győzd le, és próbáld kiküszöbölni, hogy hatással legyen a mostani életedre.
2011. szept. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is így vagyok ezzel.

én gondolom azért mert önbizalom hiányos vagyok és mindenkit jobbnak gondolok magamnál.

2011. szept. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszolóknak!
2011. szept. 25. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!