Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 4 hét nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 4 hét nem túl rövid idő ahhoz, hogy valaki össze jöjjön valakivel?

Figyelt kérdés
Tetszett egy lány nekem, az elején sztem én bejöttem neki. Csak abban az időben megismert egy másik fiút is. Ma látom facebookon, hogy a lány kapcsolatban van. Nem írta ki kivel. (valószínűleg a másik gyerekkel, mert ő meg lájkolta) De ez 4 hét alatt történt!!! Mire elkezdtek mint fiú-lány foglalkozni egymással az talán 2-3 hét!! ez nem túl rövid idő? nem kapkodta el???
2011. szept. 24. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Reklám:
2011. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az első pillanattól kezdve szerettem, az illetőt, szóval 4 hét szerintem még sok is.
2011. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

10 perc is elég hozzá, nem kell 4 hét...

De komolyan. Már az elején tudjátok, mit akartok egymástól. Nem kell húzni az időt.

2011. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szerintem meg mostanában elkapkodják a dolgokat ugy terveztem hogy elöbb egymásba szeretünk vagy valami.. ugy tünik régi módi vagyok...:S
2011. szept. 24. 22:24
 5/5 anonim ***** válasza:

És az érzelmeket hetekben mérik?

Ha egyszer megérzed ki az igazi azt az első percben tudni fogod. Én is tudtam, elég volt rápillantanom. Soha nem felejtem el és ez múlhatatlan érzés. Mégis mire várjak???

2011. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!