Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kelthetném fel újra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kelthetném fel újra az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel kezdetben jól mentek a dolgok, viszont egyre kevesebbet találkoztunk, sokat veszekedtünk, majd totálisan megromlott a kapcsolatunk, sokszor szakítottam vele, mert leszart. De én szeretem! Az a baj, hogy megtudtam, hogy ő már rég azt akarta, hogy lekopjak róla, csak nem merte a pofámba vágni, és így mástól kellett visszahallanom. Kezdetben még biztos szeretett, és most újra fel akarom kelteni az érdeklődését. Lehetséges ez, ha igen mivel, és lenne e egyáltalán értelme? Mostmár nem ejteném minden szarság miatt.
2009. ápr. 26. 02:06
 1/1 anonim ***** válasza:
95%
Szia! Szerintem keress magadnak egy olyan fiút,aki megérdemel téged,mert ez a fiú nem! Légy büszke és ne alázd meg magad azzal,hogy ismét "lekoptassanak".Az a fiú soha nem szeretett,kezdetben jól mentek a dolgok,mert új volt a kapcsolat,de ha mástól tudtad meg azt is,hogy lekoptatna,de nem mer,akkor ez egy sz@r gyerek és nem méltó hozzád.Örülj,hogy vége lett.Járj szórakozni a barátaiddal és ha találkozol vele, nézz át rajta,mint egy üvegen.Többet érsz Te nála.Biztosan van a környezetedben olyan fiú,aki már "kinézett", csak eddig foglalt voltál.Szurkolok neked.
2009. ápr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!