Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kelthetném fel az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel kb egy éve jó barátok vagyunk. Nekem egyre jobban tetszik, és nem tudom hogy hívhatnám fel magamra a figyelmet, hogy ne csak barátként tekintsen rám, hanem mint nőre.

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. aug. 26. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hívd el randizni vagy dobd be kővel az ablakát
2011. aug. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
flortolges vele es noveld a testi kontaktust, marmint megfogod a kezet vagy a combjara rakod a kezed vagy vlm hasonlo
2011. aug. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem hogy csak azok írjanak akik képesek értelmes választ adni! Köszönöm.
2011. aug. 26. 23:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk megmondanád?
2011. aug. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Második, köszi!
2011. aug. 26. 23:55
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretném megmondani,mert ahhoz bátortalan vagyok, és ha kiderül hogy csak barátként tekint rám utána kellemetlen lenne nekem.
2011. aug. 26. 23:55
 7/12 anonim ***** válasza:
meg persze felhivhatod telefonon csak ugy ni, spontan, es mondd neki, h most pont ra gondoltal (masodik)
2011. aug. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem vagy könnyű helyzetben..jómagam nem tudnék ilyet csinálni ,csak ha van barátja és akk elfogadom h barátként tekintek rá, de ha tetszik akk valamit mutatok ,ha ő nem mutat semmi, akk vagy béna ,vagy nem jösz be neki.. reméljük az első
2011. aug. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, jelenleg úgy tekint. De lehet, hogy ha megmondod, elkezdi magában érlelni a dolgot. És talán felfedezi benned a nőt.
2011. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
bírom az ilyen kérdéseket hogyan kelthetem fel a figyelmét... de még csak rá se merek nézni
2011. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!