Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennel ha megtudnad hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennel ha megtudnad hogy a parodnak egy masik kapcsolatabol gyereke szuletik?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
részletesen faggatnám,aztána hallótakból eldönteném hogy begbocsátok-e neki vagy sem.Szerintem dobnám a fenébe...
2009. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha most a napokban születne gyerek az ciki lenne, mert 1,5 éve járunk. Mehetne babázni, de nélkülem.
2009. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Voguelilias ***** válasza:
94%
Hát biztosan borzasztó rosszul érintene. És megmondanám neki, hogy menjen a gyerek anyjához hogy legyen apja a gyereknek és ne apa nélkül nőjön fel. Túllépnék azon, hogy szeretem. És valószínűleg utána bele is halnék a fájdalomba ha elmenne.
2009. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

És mi van akkor ha ez az elöző barátnője... és csak véletlenül becsúszott a baba és az után tudta meg az anya, miután szakítottak...

Ha ez a helyzet és tényleg ez...akkor Én megbocsájtanák neki szerintem...

2009. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer pont erről volt rémálmom,hogy megcsalt engem és a csaj szült neki egy gyereket.Hát még álomban is szörnyű volt valóságban mégrosszabb lenne.Az álom után alig tudtam aludni és még a kajára se nagyon tudtam nézni.Csak remélni tudom hogy nem valósul be.
2009. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztos nem bocsátanék meg neki. 4éve együtt vagyunk, túl egy abortuszon és egy vetélésen, és majd belehalok ha meglátok egy babát, annyira vágyom már az anyaságra. Sosem tudnám megbocsátani neki, hogy nem én szülök neki gyermeket, hanem valaki más. Mert természetesen ezek után szó sem lehetne folytatásról. Tuti azonnal elválnék, de a szívem kettéhasadna!
2009. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
fel is út, le is út...
2009. ápr. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs finomkodás! TAKARODJON!
2009. ápr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha terhesen dobbná a nőt eleve szóba se állnék ilyen pasival.de nem az a pici baba tehet arról,hogy ilyen apja van!mehetne nevelni a gyerekét.sajnos az ilyen kapcsolatok a pici bánatára nem hosszu távuak.És a mai pasikat már nem lehet gyerekkel megfogni ahogy azt sok nő hiszi.
2009. ápr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!