Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudnád, h prosti volt?

Figyelt kérdés

Jelenleg az egész világon több millió prostituált hölgy van. Az egyetemen ahol tanulok, itt is sok lányról tudom, h ezzel tartja el magát, illve fizeti ki a tandíjat. Persze sok van köztük, aki csak szimplán nagyobb életszínvonal miatt vág bele. Sokukról nem mondaná meg az ember, h tényleg ezt csinálja, csinálta. Van köztük sok intelligens, nagyon szép, aranyos, kedves, normális csaj is! Legtöbben persze nem innen mennek nyugdíjba. Őket is valaki előbb utóbb majd elveszi feleségül, vagy nem. Illetve ugyan úgy lesz pasijuk is. (vagy van közben is) Sok millió pasi úgy vesz, vett, fog elvenni egy nőt, vagy úgy a barátja, h nem is tud arról, h prosti volt.


Ha te megtudnád a szerelmedről, h ez volt a foglalkozása, de már jó ideje jártok, hogyan érintene?

Szakítanál vele? Hogyan éreznéd magadat? Ugyan úgy tekintenél rá? Szégyellnéd? Végig futna a gondolat a fejedben, h hány, milyen pasi ment rajta végig és közben miket csináltak vele? stb..


És ha már a feleséged, és gyerekeitek is vannak, akkor?


2011. márc. 1. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagy szerencse, hogy gondosan megválogatom kivel alakítok ki kapcsolatot. Például nem fér bele a büntetett előélet és a prosti múlt.
2011. márc. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nekem ezzel kapcsolatban csak azért nincs problémám mert nekem is zűrös múltam van és láttam olyan embereket akiket a pénz hiánya és a szörnyű körülmények hajtanak bele ebbe a szakmába.

megpróbálnék megértő lenni főleg ha a feleségem és gyerekek is vannak

2011. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Na, ez az a kérdés amire igazából csak az tud válaszolni, akivel ez megtörtént.
2011. márc. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is átmentem sok lányon:S Akkor most neki is eszébe kell jusson ,hogy hány lánnyal voltam?

Én biztosan elgondolkoznék rajta ,de ha abbahagyta és szükségből csinálta akkor elfogadnám.Mindenki csinált olyat az életében amire nem büszke ,de egyetem mellett ,ha teljesíteni is akar tanulás szempontjából akkor ezt csinálja ,hogyha nincs szülői hátszél.

Végül is mindenkinek jár második esély ami régen volt elmúlt,de különben is ,ha szereted és fel sem tűnt ,hogy valami más akkor max lelkileg lenne kellemetlen a tudat ,hogy több férfival volt az átlagnál.

2011. márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Pj0tr ***** válasza:
Ha már olyan szinten tart a kapcsolat, akkor nem is az lenne a probléma, hogy mi volt, hanem hogy miért nem mondta el.
2011. márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam egy prostival akiről kiderült, hogy régebben feleség volt.
2011. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem szakítanék vele.. az már a múlt
2011. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem érdekelne.de ha kiderülne akkor azért közölném vele,h mostantól nem fogok dolgozni.havi 8 kiloból csak megélünk 2 en is.
2011. márc. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha Ő mondja el őszintén, akkor mindent meg lehet beszélni....
2011. márc. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért volt az. Ha ez volt az egyetlen lehetősége a megélhetésre, csak sajnálnám. Ha csak a luxusért csinálta, elítélném.
2011. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!