Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem ez? Vagy már rögeszme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem ez? Vagy már rögeszme?

Figyelt kérdés
A párommal egy éve vagyunk együtt. Fél év után összeköltöztünk közösen jártunk iskolába, de ő már végzett és dolgozik. Én viszont még mindig főiskolás vagyok, emiatt külön kellett költöznünk. Hetente, kéthetente egyszer találkozunk. Én úgy érzem megőrülök, hogy nincs mellettem, annyira fáj, képes lennék belebolondulni.Legszívesebben szíven szúrnám magam csak ne érezzem a hiányát. Ő is szeret, mindent megtesz értem, és féltékenységre sincs okom. Ő minden mentsváram, az életem. Úgy érzem felemészt ez az érzés, pedig nem ő az első, nem is a második, de még soha nem éreztem ilyet. Normális ez egyáltalán?
2011. szept. 23. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Menjél el egy elmegyógyintézete a barátoddal.
2011. szept. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ha ennyire szereted, persze, hogy normális

beszéljetek sokat pl webkamerán, telefonon, de emiatt nem éri meg feladni (főleg ha ennyire szeretitek egymást)

türelem rózsát terem

sok sikert!

2011. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem akarjuk feladni. Csak néha már félek önmagamtól, ijesztő h mennyit jelent nekem.
2011. szept. 23. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!