Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen kapcsolat működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kapcsolat működhet hosszabb távon?

Figyelt kérdés

Szerintetek működhet hosszan tartóan egy olyan kapcsolat,ahol a férfi jóval gazdagabb,mint a nő?

(és nem "csak" százezres különbség van a fizetésük között)

Nem jelenthet az problémát,hogy különböző társadalmi rétegekből származnak?


Köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 21. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

a férfi gazdagabb?

szórakozol?

mi a kérdés?

nem értem...

2011. szept. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen,a férfi gazdagabb.

Nem szórakozok.

A kérdés pedig az,hogy szerintetek működhet-e egy ilyen kapcsolat.

Nem hiszem,hogy olyan bonyolultan írtam volna.

2011. szept. 21. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem (nő) mindig is zavart, ha a párom/ a párom családja anyagilag látványosan jobb helyzetben volt, mint én / az én családom, és talán jobban örülnék, ha egy hasonló anyagi helyzetű párt találnék.


Ha nagyon egy hullámhosszon vagytok, akkor nem hiszem, hogy gond, viszont, ha bármi bizonytalanságot érzel, ne adj Isten a férfi akarva akaratlanul kicsit is érezteti veled a helyzetet, de tényleg, még ha véletlenül is, az később vitákhoz is vezethet.

2011. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!