Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gond egy lánynak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gond egy lánynak, ha a partnere vak?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok.

Mennyire zavaró egy lánynak, ha a szerelme/partnere vak?


2008. márc. 11. 20:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Úgy tudom elolvasni, hogy van egy képernyőfelolvasó szoftver, ami elolvassa a képernyőn megjelenő dolgokat, így az internetet is tudom használni.
2008. márc. 16. 10:34
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is: HA már szeret, akkor nem gond - sőt: nyilván a tapintásod sokkal érzékenyebb, mint másoknak, és ezt értékelni is fogja.

Próbálj meg óvatosabban ismerkedni, és figyelj a hangjára (ebben szintén jobb vagy), ahogy veled beszél. Abból is sokat lehet hallani...

Először szervezz programokat vele, mielőtt bármit is kérdeznél.

2008. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon sok férfi van a világon aki teljesen épp és egy bunkó , azt hiszik övék a világ, minden lányt megkaphatnak . Sok nőnek / lánynak igenis fontos a lelki kapcsolat , gondoskodás , figyelmesség és ha ezt egy vak férfitól kapják meg nem hinném , hogy zavarná őket. Biztos rossz lehet a két elutasítás , de erre azt szokták mondani , hogy nem érdemeltek meg téged , és lehet , hogy közhelynek hangzik , de tényleg így van. Tanácskén csak azt tudnám mondani , hogy légy nyílt , sok embert azért ez igencsak megrémít ( mármint a vakság ), de mutasd meg nekik , hogy igenis így is lehet teljes életet élni, és ez nem egy halálos , ragályos kor .

Sok sikert ! és ne add fel , én 17 vagyok ( nem sok élettapasztalattal )lány és én se találok normális partnert, úgyhogy hajrá :) kutasuk együtt a megfelelőt :D

2009. márc. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Oké.:-) Neked is lesz majd, és nekem is.:-) csak türelem kell...:-)
2009. márc. 13. 09:41
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia. Én egy szintén vak lány vagyok. Én 4 évvwel ezelőtt még láttam és amikor ide kerültem, a Vakok Iskolájába, megismertem egy fiút, aki vak.... Nekem egyáltalán nem okozott gondot a nemlátása, így is nagyon hamar szerelem alakult ki közöttünk. Amikro én is elvesztettem a látásomat, mégjobban megértettem az Ő helyzetét. Bíztatlak, hogy biztos találsz egy olyan lányt, aki nagyon fog Tégedf szeretni! Mi már 4. éve vagyunk együtt, szeretetben, tehát nem reménytelen a számodra sem a helyzet! Sok sikert Neked! Vivien, 18
2010. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia, történt azóta valami?

egy korábbi válaszoló

2010. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!