Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gond egy lánynak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gond egy lánynak, ha a partnere vak?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok.

Mennyire zavaró egy lánynak, ha a szerelme/partnere vak?


2008. márc. 11. 20:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

mivel a sex cimszóhoz irtad a dolgot gondolom arra vagy kiváncsi.

Szerintem a szexben nincs gond ilyen téren.

Mármint lány vagyok, és nem gondolom hogy másként éreznék a párom iránt a sexben ha nem látna....

Kevésbé szégyellem az alakomat ?

2008. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

mármint h teljesen nem látsz?

nem tudom... ez a lánytol függ mennyire toleráns meg ilyenek. ha egy olyan lányt fogsz ki akkor sztem nem lehet belöle gond

2008. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Teljesen nem látok.

De nem csak a sexre gondoltam, hanem ismerkedésre pl.

A vaknak néhány dologban segíteni kell. Mennyire lehet ez zavaró.

Tudom, lánytól is függ.

De eddig 2 lány utasított el e miatt...

2008. márc. 11. 20:24
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
hát, ha szerelemről van szó, akkor szerintem tök mindegy. az elutasítás inkább lehet, hogy azért volt, mert tapasztalatom szerint az egészséges emberek általában azért félnek egy vak/siket/beteg emberrel (pár-)kapcsolatba lépni, mert ezek az emberek sokkal érzékenyebbek, amiket egészséges társaik nem biztos, hogy megfelelően tudnak kezelni. úgyhogy szerintem ez inkább félelem, mint a vakság miatti elutasítás... egy barátnőm járt egyszer egy siket fiúval, az a srác pl valahogy jobban tudott értékelni, szeretni, amitől a barátnőm aztán megijedt. talán ez az oka.
2008. márc. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak magamból tudok kiindulni. Nekem kicsit furcsa lenne először, hiszen szokatlan a helyzet, de mivel beszélgetni, érezni, szeretni, gondolkodni, kedveskedni tudsz, nem hiszem, hogy olyan nagy lenne a bibi. Csak meg kell találnod a megfelelőt, ne add fel! Vannak olyan lányok, akik kifejezetten imádnak gondoskodni a másikról, ez az életük. Neked is vannak értékeid, sőt, bizonyos szempontból több is, mint az átlagnak. Egy érett, normális lány kell melléd, aki vállal felelősséget, és szeret. Vannak ilyenek, még ha el is bújnak:)
2008. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon elbújhat az ilyen lány...még egyel sem találkoztam...
2008. márc. 13. 15:43
 7/16 anonim válasza:
100%
Hát... én bizakodok, hogy metalál így is az igazi bizakodj te is... egy tanácsot tudok mondani.
2008. márc. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igen, a remény hal meg utoljára.

a két elutasítás egymás után eléggé fájt...

2008. márc. 13. 20:57
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom így elképzelni hogy egy vak fiúval kapcsolatom legyen, de ha mondjuk a párommal történne valami, és elvesztené a látását, kitartanék mellette. Nem azért nem tudom elképzelni, mert lehetetlennek tartom, hanem, mert nem voltam még ilyen helyzetben. DE: lehet az érzelmek erősebbek lennének, annál, hogy most lát-e engem, vagy nem. Hidd el te is megtalálod az igazit, és biztos lesz egy lány aki nagyon fog szeretni, és nem az fogja érdekelni, hogy látod-e.
2008. márc. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Érdekes kérdés.

Hogy tudod elolvasni a válaszokat ha teljesen vak vagy?

Amúgy ha egy lány szeret téged sztem nem fogja érdekelni, hogy vak vagy-e.

2008. márc. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!