Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál olyan lánnyal akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan lánnyal akinek már sok nemi partnere volt?

Figyelt kérdés

Egy nagyon szép külsejű lány tetszik nekem és most úgy tűnik nincs barátja. A közös szimpátia megvan de azt mondta, hogy már nyolc fiúval volt nemi kapcsolata. Ez az egy dolog amitől tartok. Mit mondtok bevállaljam-e?

Én még eddig csak egy lánnyal voltam és azzal is csak rövid kapcsolatom volt. Nem vagyok nagy szám.


2011. okt. 18. 21:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Magyarul ribanc? Nem!
2011. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Jah csak 8-al? Én ismerek egyet aki 17 évesen, 28-al volt...
2011. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Korotok? amúgy hát ha olyan könnyűvérű volt a lány hogy pl 1 hónap után lefeküdt a barátaival... akkor nekem nem feküdne... de hát egyéni ízlés...
2011. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
1 hónap után? Ember, volt már neked barátnőd? RITKA ha egy lány 1 hónapig kéreti magát... Van aki 1. v 2. randin már lefekszik, nemhogy egy hónap után. Ha egy lány csak 1 hónap után hajlandó lefeküdni, azt meg kell becsülni a mai világban!
2011. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
járnék. én számora kimondottan szexy,és "gerjesztő" ha valaki ilyen ribanc tipus. ettől csak még jobban kivánom. 21f
2011. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Próbáld be, nincs veszteni valód. Max tanulsz az esetből.
2011. okt. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én 19 vagyok, ő ha jó tudom 18.
2011. okt. 18. 21:23
 8/22 anonim ***** válasza:

sok mindentől függ

miért szakítottak? ki volt a szakító? mennyi ideig járt általában velük? komoly a lány, vagy se?

2011. okt. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Pfff... Ha 25 lenne, azt mondaném, oké... De 18 évesen már 8 volt... Biztosan nem.
2011. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Egy hónap.. megismerkedés után egy hónap, vagy a kapcsolat kezdetétől egy hónap? :D Mert az sem mindegy. Én pl egy hónap "járás" után feküdtem le a volt barátommal, de előtte hónapokig ismerkedtünk, találkozgattunk stb... Mondjuk rám is mondták már emiatt, hogy könnyűvérű vagyok, pedig még csak vele feküdtem le. Kinek mi ugye.. :D


A kérdésre nem tudok válaszolni mert lány vagyok, de pl fiúban engem sem igazán vonz, ha összevissza kefél.

2011. okt. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!