Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ilyen fejjel van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen fejjel van esélyem arra, hogy sikerüljön párkapcsolatot kialakítanom egy nővel?

Figyelt kérdés

A képeken megfigyelhetitek, hogy sajnos olyan fejem van, mintha valaki, mondjuk egy kisgyerek megpróbált volna gyúrmából egy fejet formálni,és ez lett az eredmény.

[link]

[link]


2011. szept. 20. 22:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

miről beszélsz? sokkal durvábbra számítottam

olyan pasiknak van csajuk akiket durván csúnyának találok

te az átlagos kategória vagy

azért ennyire ne legyen rossz véleményed magadról héé :/

2011. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg azon van, mi van a fejeden belül. De egyébként az első képen kifejezettem sármos vagy.
2011. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Az első kép amin cigizek az sok nőnek tetszik, de ott ne mis nagyon látszik az arcom, aztán,ha mutatok egy olyan képet,ahol látni az arcom,akkor jön a borzalom: D
2011. szept. 20. 23:01
 4/29 anonim ***** válasza:
74%
én is durvábbra számítottam, teljesen normális vagy. bár ez a haj... jobban állna ha picit hosszabb lenne és nem felzselézett :) csak egy jótanács
2011. szept. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként megmondom, hogy semmi baj a fejeddel, haver.


Épp valamelyik nap láttam több iszonyat rondának nevezhető fiút bombanővel, hogy csak néztem nekem miért nincs ilyen nőm?


Azért, mert nekem is az agyamban van a hiba. Nincs elég önbecsülésem, önbizalmam és hitem.


El kell hinned, hogy te jó pasi vagy és barátnőd lesz, mert jól nézel ki.


Tudom nehéz, de megéri megcsinálni, mond mindig magadban, hogy jó pasi vagyok és megszerzem ezt a csajt, aki épp tetszik, majd rászoksz és utána az agyad be lesz programozva erre a pozitív kisugárzásra, onnantól kezdve meg jönnek majd a csajok akár maguktól is. :D


Én is ebben reménykedem.

2011. szept. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 napietus ***** válasza:
100%
szerintem meg jól nézel ki :) semmi gond a fejeddel, honnan szeded ezt a hülyeséget? ha valaki mondta, hát inkább annak van baj a fejéBEN.
2011. szept. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Nickiii ***** válasza:
100%
Szerintem is tök helyes vagy, nekem kifejezetten tetszel, szóval nem tudom, hogy mi a problémád. :D vannak 100x rondább emberek. addig örülj amíg nem vagy egy 40 kg-s 160 cm-es, pattanásos zsíroshajú szemüveges kis giliszta :D
2011. szept. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Na jó, oké, de akkor miért csak odáig jutok egy nőnél, hogy barátok vagyunk csak, meg de jó velem msn-en beszélgetni? Semmi több. Magas ez nekem mint nyuszinak a lórács.
2011. szept. 20. 23:35
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi baj a fejeddel,férfias vonásaid vannak meg szép az arcbőröd.

Nekem nő létemre nem ilyen szép a bőröm sajnos,kamaszkori pattanások nyomai:(csak akkor nem látszik ha ki vagyok sminkelve.

De a cigiről próbálj meg leszokni,az is rosszat tesz az ember bőrének.Kozmetikusom mondta hogy a kátrány lerakódik a pólusokban és emiatt ráncos és megereszkedett lesz az arcbőr.

22N

2011. szept. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Nickiii ***** válasza:
100%
Pl. nekem azért nem kellenél mert dohányzol. :D Nálam az nagyon nagyon rossz pont. Szóval mielőtt a külsődön keresed a hibát, szerintem belül is nézz körbe. De végülis nagy baj nincs veled, mert értelmesen el lehet veled beszélgetni ahogy látom. Szimplán szerintem csak rossz csajok után futsz.
2011. szept. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!