Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éves kapcsolatban hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éves kapcsolatban hogyan okozzak örömet többi lennt?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt fél évvel ezelőtt volt egy hatalmas nagy veszekedésünk párom hibája miatt sokat hazudott nekem és átvert egy olyan dolog miatt amit nem követtem el és ez csak nemrég derült ki. Szóval amíg ebben a tudatban éltem hogy okk nélkül megbántott folyamatosan veszekedtem vele és szakítottam vele. Most viszont úgy érzem túl tudok lépni ezeken a dolgokon kezd visszatérni a bizalmam iránta, amire nem számítottam, mert nagyon nehéz visszaszerezni szerintem nálatok is. Most viszont szeretném kimutatni hogy szeretem és hogy kap egy tiszta lapot tőlem szerintetek mit találjak ki, hozzáteszem hogy ő a világon a legszerelmesebb pali :) várom az ötleteket és köszönöm hogy elolvastad! 22/l
2011. szept. 20. 22:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt hozzátennném hogy hiába próbáltam vele szakítani nem ment egy napnál tovább és nemis fog..
2011. szept. 20. 22:21
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Ködös az egész.Számomra.
2011. szept. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi a kérdés?
2011. szept. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!