Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinglinek lenni miért gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglinek lenni miért gáz?

Figyelt kérdés

Nekem 2 éve nincs párkapcsolatom. Éppen a diplomámért küdök, szóval őszintén szólva ingázóként levegőt sincs időm venni, nem hogy bárkivel ismerkedni. Nagyon a barátaimmal sem tudom tartani a kapcsolatot. Bár szoktam magam egyedül érezni, mégsem érzem azt, h most itt az ideje barát témában gondolkodni..és örülök is, hogy kicsit magammal lehetek

A legtöbb nő mégis ki van borulva, ha szingli ..miért van ez? Sőt anyukám is aggódik néha, h nincs barátom.. én ezt nem értem.. :S


2011. szept. 20. 21:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szinglinek lenni gáz! egyedülállónak pedig nem!
2011. szept. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Rossz kapcsolatban lenni sokkal gázabb, csak az nem látszik kívülről.
2011. szept. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszi a sok írást! :)

Én 20 éves vagyok, szóval egyenlőre még van időm.. :P

2011. szept. 21. 08:46
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Társfüggőség... nekem ez ugrott be elsőként, ha jól érzed magad a bőrödben és nem görcsölsz, hogy legyen, akkor lesz, méghozzá minőségi, mert átlátsz a szitán, amúgy meg könnyen "bajba" sodorhatod magad, mert csak annyit látsz, hogy szereted, akármilyen alak is... Szerintem nem gáz egyedülállónak lenni (én poénkodni szoktam: olyan a személyiségem, mint a családi állapotom:D) sőt én élvezem a csendes egyedüllétet, azt csinálok, amit akarok, nem szomorkodom más hülyesége miatt, eddig csak jó oldalát láttam, 20 évesen pedig nem a pasi az elsődleges kulcspont az életedben, én 22 (L) vagyok és totál nem izgat ... inkább tudom fejleszteni magam lelkileg is, agyilag is (egyetemista vagyok) és a sok időt, amit másra "pazaroltam", most magamra fordíthatom:) meg a baráti kapcsolatok ápolására:)

amúgy nézd meg, hány kapcsolatban élő ember sz@r kedvű, hány embernek lóg a válla... ők tényleg boldogok? Boldog, mert van valaki, aki miatt nőnek érezheti magát? de hát nem attól lesz vki nő, mert ott a pasi, meg nem is azért, mert a lába között az van, ami, hanem mert önmaga mellett jól megvan, kiáll magáért és felelősséget vállal azokért, amit tesz... no mindegy, kicsit elkanyarodtam:)

2011. szept. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!