Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó szinglinek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó szinglinek lenni?

Figyelt kérdés

Tudom van ilyen kérdés, de pontosítanék:

Szingli hölgyek véleményére vagyok kíváncsiak, hogy miért jó annak lenni? És miután leírták, hogy miért jó és miért "menő" annak lenni, kérem őszintén írják le, hogy ők ebből mennyit élnek meg valójában? Itt arra gondolok, hogy sokszor magyarázzák azzal hogy jó mert építem a karrierem (jó és szingliként kapcsolatot feladva mennyit értél eddig el?), vagy hogy azzal fekszik le akivel akar és nincs elkötelezettség (és hányszor jött be egy akárki? és tényleg jó érzés volt, hogy reggel már nem volt ott az akárki?)

Mert én "szingliként" semmit sem érzek ebből! Semmit. Ott tartok karrierben mint egy házas korombeli hölgy. Járok pasizni, bulizni, szórakozni, de futó csóknál egy idegennel sose jutottam többre. És személy szerint baromi rossz. Nem értem hogy tudja valaki ezt élvezni és tudatosan nem vágyik egy társra.

24/L


2010. nov. 6. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem jó.
2010. nov. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont.
2010. nov. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A szingli lét jobb mint egy rossz kapcsolat.

ez tény.

NEm zár be a másik fél, szabad vagy. Mehetsz, és bulizhatsz ha kedved tartja. Ismerkedhetsz idegenekkel, mert nem áll mögötted féltékenyen a másik fél, még ha nem pasizni akarsz is.

Lehetőség hogy megismerj egy férfit akit szerethetsz.

Lehetőség hogy barátokat szerezz.

Én nem vagyok karrierista, ez nálam nem oszt nem szoroz.


viszotn persze egy jó kapcsolatban ezek a feltételek meg vannak, hiszen ismereda férfit akit szeretsz, eljárhatsz mellőle mert nem féltékenykedik és megbízik benned, ezáltal ismerkedhetsz...

2010. nov. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem bejön a szingliség. Tényleg akkor járok el valahova amikor akarok és azt csinálhatok amit akarok, nem szólnak bele abba hogyan öltözöm fel és ha megiszok pár pohárkával egy szórakozó helyen. Nem kell elszámolni senkinek :D na és van szexbarát :P jó... most nincs egy ideje mert a srácnak van nője.

persze ennek is van árny oldala. néha szeretnék valakihez hozzábújni.

az a baj hogy elég rég óta szingli vagyok és akármennyire szeretnék egy párt, ha oda jutnék hogy oké belemegyek, megijedek mert mi lesz a szabadságommal. Meg elég fiatalnak érzem magam még. 19/L

amúgy 1 év volt a leghosszabb kapcsolatom.

2010. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Bár lányoknak szól a kérdés, engedd meg, hogy férfiként is meg legyen közelítve a téma.

A magam részéről nem érzem menőnek a dolgot, sőt nagyon szégyellem, hogy nincs barátnőm.

Bár diplomás vagyok, nem törekszem karrierre. Fontosabb lenne számomra egy család. nem zavarna az sem, ha egy éven belül le kellene kötnöm magam. Nem zavar az alkalmazkodás sem, ebben van már gyakorlatom.

Én is hasonlóképpen vélekedem, baromi rossz, sőt időnként iszonyú szenvedés egyedül lenni.


33/F

2010. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó, mert az ember tárasas lény!


De: Ma ezt sulykolják a médiában jó egyedül stb. Egy család a családi költségvetés szempontjából jóval megfontoltabb és kevesebbet költ erre -arra. Mert általánosságban -2 gyerek van egy családban. Ebből egyesek nem profitálnak, viszont ha minél több a szingli, annak a felfogása és gondolkodása teljesen más. Bulizik, szexel, ezt azt vesz, mert senki nem kéri számon tőle...

Belőlük profitálnak sokat, manapság a család téma nem nagyon divat. Nem véletlen, hogy ilyen rossz az anyagi körülmények hazánkban... Kedvezőtlen életfeltételekkel az ember keveset vállal család témában, és sok lesz a magányos, szingli. Mindenki a fécbúk világába menekül, az információs szmogban elidegenedik a társadalom. De erről sokat lehetne beszélni...

2010. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért jó mert bármit csinálhatsz..nem izgulsz h a pasid rajtakap..én is szingli vok mert szakítottam a pasimmal és most tök jó:D
2010. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én szeretek szingli lenni s nem is vágyom kapcsolatra (volt már kapcsolatom mielőtt bárki ítélkezni kezdene)


Egyszerűen jobbszeretek egyedül lenni s nem mással foglalkozni.

Egy kapcsolat rengeteg időt,türemet,figyelmet és törődést igényel nekem meg sokszor magamra sincs időm nem ám egy kapcsolatra...


Később persze ez a véleményem tuti változni fog,de jelenleg teljesen jól elvagyok így.


Hiába az ember társasági lény nekem a társasági igényem megvan a munkahelyemen meg messengeren utána pedig hagyjon mindenki békén.


Szerintem nem menő szinglinek lenni,de a párkapcsolat sem menő. Ha aszerint élném az életem hogy mi menő s mi nem akkor nagyon boldogtalan lennék;)

2023. júl. 23. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
8-as vagyok azért válaszoltam mert nem néztem mikori a kerdés😅
2023. júl. 23. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!