Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez csak nekem esne rosszul? Jelent egyáltalán valamit az egész?

Figyelt kérdés
barátommal most vagyunk 1 éve együtt, de én nem kaptam tőle semmilyen ajándékot, viszont reggel mielőtt elmentem suliba én adtam neki valamit...kicsit rosszul esik hogy ő nem is gondolt rá, hogy adhatna valamit, de szerintetek jól tettem hogy én adtam neki és majd igy észbe kap hogy talán neki is illett volna adnia valamit? vagy csak én reagálom túl az egészet és hülyeség volt nekem is adni bármit és ennek az egésznek semmi jelentősége? bocsi ha kicsit értelmetlen amit irtam, de nektek mi a véleményetek?
2011. szept. 19. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak agya képtelen dátumokat megjegyezni. Én pl. a saját születésnapomat is el szoktam felejteni. Ne csinálj ebből nagy ügyet, ez nem jelent semmit.
2011. szept. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonimikusz ***** válasza:
Ha ma van, akkor lehet,h estére tervez valamit... Ha meg nem akkor egy bunkó f*sz, aki nem érdemel meg téged...
2011. szept. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem mindenkinek fontos az ilyen évforduló, lehet hogy ő is olyan típus aki ezt nem tartja számon. de ha már te adtál neki valamit akkor valószínűleg érzi hogy neked ez fontos, és majd ő is meglep :)
2011. szept. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem jelent semmi komolyat. Kezdetben én is feszültem ilyenek miatt, meg bántott, hogy a barátom agya ennyire kihagy, de tényleg nem ő az egyetlen és nem is biztos, hogy rosszindulatból ilyen. Meg lehet szokni, persze csak ha sikerül így elfogadnod.

L

2011. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 napietus ***** válasza:

az az összejövési évforduló nem mindenkinek fontos. én pl. nem is tudom a pontos dátumot, csak hogy valamikor szept. vége felé. oszt' mégis összeházasodtunk :D


szóval nagyon nem ezen múlik :)

2011. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

arra nem gondoltál h majd este fele kapod meg a "valamit"..

de azis lehet h elfeljtette..

vagy h fészt bunkó..:D

2011. szept. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonimikusz ***** válasza:
Na, kaptál valamit?
2011. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát nem kaptam semmit, csak bejentette h elintézte hogy ingyen beszélhessünk telón:) najó azért ez is valami:)
2011. szept. 20. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!