Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi másra jók a nők, mint hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi másra jók a nők, mint hogy szépek legyenek, boldogítsák a férfiakat, szüljenek, neveljék a gyerekeket és megcsinálják a házimunkát?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 17:17
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
86%
Na és te mire vagy jó?
2011. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
77%

21:38

Szerintem semmire nem jó, csak szívja a levegőt mások (értlemes emberek) elől..

2011. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim válasza:
83%

Mondjak valamit? Mèg tokon sem rùgnàlak. Agyad az nincs, az fix.

Tovàbbà: volt szò arròl, hogy kèson vàllalnak gyereket a nok. Mièrt? Hàny èves koràra lesz normàlisan kereso egy hàzaspàr? Ebben a vilàgban mikor tartanak ott, hogy legyen legalàbb egy minimàlis, biztonsàgos anyagi hàttèr? Hàt nem 25 èvesen, az biztos, istàllòba meg mègsem fogok gyerek szulni...

2011. szept. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:

25 évesen simán lehet ott tartani, hogy lehessen gyereked.

18 évesen elkezded az egyetemet. 21 évesen megvan a diploma és 25 éves korodig van már 4 év munkatapasztalatod, és megspórolhatsz több milliót, de akár több tízmilliót, ha külföldön dolgozol.

2011. szept. 19. 00:49
 35/51 napietus ***** válasza:
100%

bogaram, az milyen egyetem, ami 6 félév alatt megvan? inkább 10 az, nem? a legtöbben (márha elsőre felveszik) 19 évesen kezdik az egyetemet, 19+5=24. na, pl. arra is jók a nők, hogy ezt valaki kiszámolja neked.


én 29 vagyok, de nagyon nem irigylem a most pályakezdőket, még gyakorlattal is elég elhelyezkedni, de frissen végzettként még nehezebb sajnos. nézd meg a hirdetéseket (akár hazai, akár külföldi), 2-3 év gyakorlatot szinte mindenhol elvárnak. arra persze senki nem gondol, hogy hol is szerezze meg szegény azt a gyakorlatot...de ez már más téma nagyon.

2011. szept. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen simán lehet ott tartani, hogy lehessen gyereked.

18 évesen elkezded az egyetemet. 21 évesen megvan a diploma és 25 éves korodig van már 4 év munkatapasztalatod, és megspórolhatsz több milliót, de akár több tízmilliót, ha külföldön dolgozol.


Tudod 18 évesen még nem mindenki tudja elkezdeni az egyetemet mert van olyan is aki szakközépbe 5 éves szakon van pl.És az 20 évesen tudja kezdeni.De látom te nagyon hülye vagy honnan veszed hogy az egyetem 3 éves?? van aki 5 évesre megy pl. Meg ez még millió dologtól függ de látom te annyira hülye vagy hogy inkább megse próbálom elmagyarázni. Szerinted ez az egész csak így megy egy csettintésre mert ilyen egyszerű az élet.. hát majd meglátod. Nem mindenki tudja azt megtenni hogy kimegy külföldre -.-""

Meg 25 évesen ki akarna gyereket?? gondolom előbb az embernek be kell fejezni az iskolát még utána munkahelyet kell szerezni meg lakást.Jah és persze a legfontosabb hogy ki kell élnie az embereknek magukat bulizni,szórakozni

2011. szept. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:
Ti nagyon sötétek vagytok, ha azt hiszitek, hogy az egyetem 5 éves. Ma már van olyan, hogy BA/BSC és MA/MSC és a legtöbb munkához már elég a BA/BSC diploma, ami 6 vagy 6+1 félév alatt teljesíthető. "Erre jók a nők, hogy ezt kiszámolják neked" - Igen? Erre jók a nők, hogy tudatlanul azt mondják, hogy az egyetem az kizárólag öt év, jól átverve az embereket. Erre jók? Nagy számológép vagy te utolsó előtti.
2011. szept. 19. 13:32
 38/51 A kérdező kommentje:
Utolsó: Senki nem mondta, egy szóval sem, hogy valakinek 25 évesen KÉNE gyereket nemzenie. A kiélésről meg annyit, hogy a legtöbb fiatal 16 éves kora körül kezd már bulizni... Ne mondd, hogy 6-9 év nem lenne elég arra, hogy kiélje magát...Meg mi ez a kiélés duma? Szerinted, ha valaki bulizik x mennyiséget, meg lefekszik y emberrel, akkor utána már kiélte magát és csak akkor, de akkor már igen, szóval akkor kész a gyereknevelésre? Hol éltek ti? A Holdon?:D
2011. szept. 19. 13:35
 39/51 napietus ***** válasza:
100%
na és a BA/BSC hol egyenértékű egy egyetemi (pl. mérnöki, orvosi, jogi) diplomával? észlény...
2011. szept. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:
No comment.
2011. szept. 19. 13:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!