Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi másra jók a nők, mint hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi másra jók a nők, mint hogy szépek legyenek, boldogítsák a férfiakat, szüljenek, neveljék a gyerekeket és megcsinálják a házimunkát?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 17:17
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
74%

17:39 vagyok


Azt még hozzátenném, hogy én tudok főzni, takarítani nem nyávogok, hogy egy sz.ros tésztát nem tudok kifőzni(mert bizony ismerek olyat, aki nem tud, de még pudingot se képes megcsinálni) én nyírom itthon a füvet, és én lapátoltam most a törmeléket is,mert itthon felújítás volt. A fa hordásban is segítettem. Nyafogtam? NEM!! A suliban pedig fűnyírókat szereltünk, képzeljétek, le tudom engedni az olajat belőle, egy szót se szóltam, amikor olajos lettem, még a pengéjét is én vettem le. Ja, és még pakoltam nehéz járdaköveket is, elbírtam, nem kellett férfi segítség.... erről ennyit, csak néhány kis nyafis nőtársam miatt, azt hiszik, hogy az összes nő semmi férfi munkát nem tud csinálni. 19 éves vagyok, nem hiszem, hogy a gyerekvállaláson kéne gondolkodnom, ráérek még...

2011. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:

A magyar nők tényleg katasztrofálisak. Se főzni, se sztriptizelni nem tudnak. Csak követelőzni. Nem csoda, hogy szinte minden nagy ember eddig a történelemben férfi volt. Művészek, üzletemberek, politikusok, stb.

A nők túl instabilak a nagy dolgokhoz. Hormonálisan, stb. A nő káosz. A férfi rend.

2011. szept. 18. 17:52
 13/51 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, akiket épp istenítettél, azok többnyire melegek :)

Szóval hagyjuk ezt a hormonális káoszt szerintem :)

2011. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
16%
Nem szeretem a férfias nőket! :/
2011. szept. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
80%

Húú mekkora nagy hősök a férfiak! Tudják egymást gyilkolni. Ez aztán a dicsőség. Szerelni meg bocsika, de az tud aki megtanul. A férfi sem fogóval a kezében születik csak ő inkább megtanulja meg ilyenek a nemi szerepek. De ha a nőnek tanítanák, ő is megtanulná. De szánalmasak az ilyen férfiak! Biztos egy nő sem néz rád, amilyen állat vagy, aztán itt vezeted le.


"Egy kis "kolbászért" nem muszáj megvenni egy egész disznót." Az ilyen férfiaknak ennyi a mondanivaló.

2011. szept. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:
Én sem szeretem a férfias nőket. A nő legyen Nő. Ne akarjon több lenni, úgysem megy. Ez így van jól.
2011. szept. 18. 18:02
 17/51 anonim ***** válasza:
82%
A nő nem azért nő, mert annak született, hanem mert van egy rá kiszabott szerep a társadalomban, amit elfogad. Mindegy hogy férfi vagy nő, teljes és egészséges egyén, aki vállalja, hogy éppen most be akarja-e tölteni azt a szerepet. Én nem azért szülnék, alapítanék családot, és takarítanék, mert ezt várja el a társadalom, hanem mert a saját döntésem szerint cselekedek. Ha ezt nem akarnám vállalni, nem tenném. Szóval a kérdés, hogy mi másra jó? Ugyanarra, amire más, szabad akaratú ember. A férfiak meg boldogítják a nőket, ez oda-vissza dolog, segítik, biztonságot nyújtanak neki. A szépség meg.. Kinek mi a szép, és mennyire akar megfelelni, és főleg milyen ideálnak. Én kicsit szabadabban fogom fel a dolgot, de ez nem azért van, mert feminista lennék, ellenkezőleg, imádom a férfiakat, tisztelem őket, és nem tartom többre a nőket, se elnyomva. A szabad akarat a kulcsszó, ennyi.
2011. szept. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
71%

Én azért bírnám a kérdezőt :)

Szeretem a kihívásokat.

Egy okos nővel szemben úgysem menne sokra, szóval annyira nem lenne nagy kihívás, de kíváncsi vagyok mi visz rá egy embert arra, hogy ilyen véleményt alkosson.

2011. szept. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:

18:03 - Big like

Utolsó - Bírnál?

2011. szept. 18. 18:07
 20/51 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező..úgy pofon b*sználak..látod még erre is jók vagyunk :) ;)
2011. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!