Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a barátomnak? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak? Ti mennyit szoktatok költeni?

Figyelt kérdés
21 éves lesz a barátom én meg 16 vagyok. Nem tudom, hogy mit vegyek neki.
2011. szept. 18. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Süss neki valami sütit.:) Érettebb gndolkodásű társaink értékelik..


Olcsóbban is megúszod + saját készítés, te dolgoztál vele, nem a kínai szalagmunkás..

2011. szept. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 The Situation ***** válasza:
egy Yamaha R1-nek tuti örülne :-) viccet félretéve. az első válasz szimpatikusnak tűnik. nem minden áron az összegen kell hogy legyen a hangsúly.
2011. szept. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
valami kis apróságokat!Ha ilyen humoros a srác akkor valami vicces dolgot! vannak tök jó pofa bögrék vagy törölközők!Vagy valami olyan dolgot ami kettőtökre emlékezteti!De szerintem a csokit se felejtsd el!Biztos édesszájú ő is! De a süti se rossz ötlet! Ja és ne gondolkozz nagy összegben hisz ez az első hogy te is felköszöntöd! Bár én pont úgy voltam vele hogy Úr Isten mi lesz hogy ha lenéz hogy nem torony órát kap tőlem vagy megsértődik,és olyan 10.000Ft ért vásároltam neki! Hogy legalább látszata is legyen,de most már nagyon bánom.A lényeg úgyis meg lesz! megköszöntöd csak valami emlékezetessel próbáld meg akkor először!:) Sok sikert!
2011. szept. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alkalom?


Szülinapra nagyobb ajándék ( ára attól függ milyen hangulatban, állapotban vagyunk, és kedvem van + mit találok ami tetszene neki és hasznát is venné)


Ilyen spontán meglepetéseknél meg ha látok valamit amiről sejtem hogy örömmel venné azt, de az nem kerül többe 1-2-3enél.

2011. szept. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!