Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdezzem meg őt újra, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezzem meg őt újra, vagy ezt most már neki illene?

Figyelt kérdés

Pár hónapja, egy boltban dolgozó lányt, elhívtam úgymond randira...

"szia..bemutatkoztam, hogy vagy, hogy hívnak, és meginnál e velem egy kávét valamelyik nap a munkaidőd végén?"


De! Nemet kaptam, hogy "nem van barátom"


Eltelt most kb 4 hónap azóta, hát így is elég necces volt minden héten abba a boltban mennem vásárolni mert nem tudtuk hogy nézzünk a másikra...


A helyzet MOST:

- nincs pasija

- amikor bemegyek a boltba és meglát rögtön próbál ő odamenni ahhoz a pulthoz ahol állok, hogy ő szolgáljon ki, vagy helyet cserél kolléganőjével a pénztárnál ha meglát...

- de tisszta zavarban van, lámpalázasnak tűnik és

Úgy tűnik mintha meggondolta volna magát és szeretné mondani h "okés randiznék vele vagy ilyenek" (ergo nem mer úgymond leszólítani)


Szóval neki vagy nekem kéne lépnem? 28/f


2011. szept. 17. 19:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Vannak kib******ott intelligens emberek...minek válaszol,ha nem tud érdemeset mondani??? :)
2011. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

én is szoktam egyes kérdésekre baromságot válaszolni..

Mert vannak kérdések amik tényleg értelmetlen sz@rok, és az ember a fejét fogja h jesszusom mekkora idióta az ilyen...


de szerintem értelmes kérdést próbáltam feltenni....

(persze lehet h nem sikerült) :)

2011. szept. 17. 20:03
 13/18 anonim ***** válasza:
De sikerült, nyugi. Én is el szoktam pattanni ha valami olyat olvasok, de ez egy jó kis kérdés volt. Ne is foglalkozz az ilyen szarszopó g*ciládákkal.
2011. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Na mindegy holnap odacsúsztatok neki egy névjegykártyát, azzal a szöveggel amit egyik kedves válaszolótól kaptam...


Az nem rámenős és nem kell attól tartanom, hogy hol fogok a jövőben vásárolni....

2011. szept. 17. 20:10
 15/18 anonim ***** válasza:
én biztosan nem kérdezném meg még egyszer! lehet, hogy csak szórakozik, lehet hogy teljesen félreérted a helyzetet. tapasztalatból mondom, hogy könnyen megeshet...
2011. szept. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Majd szamolj be a fejlemenyekrol, oké??:)

35N

2011. szept. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
nem jött be :)azóta pasija van... és állítólag ő az igazi mert ollyan cukki :)
2011. okt. 18. 20:29
 18/18 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy nem jott be? Nem vette el a kártyát?
2011. okt. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!