Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdezzem meg őt újra, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezzem meg őt újra, vagy ezt most már neki illene?

Figyelt kérdés

Pár hónapja, egy boltban dolgozó lányt, elhívtam úgymond randira...

"szia..bemutatkoztam, hogy vagy, hogy hívnak, és meginnál e velem egy kávét valamelyik nap a munkaidőd végén?"


De! Nemet kaptam, hogy "nem van barátom"


Eltelt most kb 4 hónap azóta, hát így is elég necces volt minden héten abba a boltban mennem vásárolni mert nem tudtuk hogy nézzünk a másikra...


A helyzet MOST:

- nincs pasija

- amikor bemegyek a boltba és meglát rögtön próbál ő odamenni ahhoz a pulthoz ahol állok, hogy ő szolgáljon ki, vagy helyet cserél kolléganőjével a pénztárnál ha meglát...

- de tisszta zavarban van, lámpalázasnak tűnik és

Úgy tűnik mintha meggondolta volna magát és szeretné mondani h "okés randiznék vele vagy ilyenek" (ergo nem mer úgymond leszólítani)


Szóval neki vagy nekem kéne lépnem? 28/f


2011. szept. 17. 19:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Figyeld szerintem a reakcióit a lánynak,mosolyogj rá...és ha elég biztos vagy abban,látod rajta,hogy akar valamit,akkor szerintem nyugodtan rákérdezhetsz még egyszer,hogy elmenne-e veled meginni egy kávét...

Remélem összejön és sikerül :)

2011. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Teljesen mind1. Amelyiktek nem birja tovabb, az foglépni.:)

35N

2011. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én rákérdeznék még egyszer hogy mi a helyzet...
2011. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

kösz :)


habár szinte biztos vagyok benne, hogy szeretne valamit úgymond....de ott van a "HA" mert ha tévedek és másodszorra is megkérdem és NEM akkor oda többé nem megyek....


szóval másodszorra is megkérdezni hát nem tudom... jó lenne ha ő tenné meg de elég lámpalázas és baromira zavarban van a lelkem... :)

2011. szept. 17. 19:35
 5/18 anonim ***** válasza:

Ne hivd randira akkor. Hivd tarsasagi programra, vagy írj egy névjegykártyát, es add oda neki, hogy hivhasson ugy es akkor, ahogy/amikor akar. Ez egy batoritas neki.

35N

2011. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

köszi ez a kártyaötlet nem rossz.


nem akarok neten írogatni neki mert az olyan pedofilos..

2011. szept. 17. 19:43
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha 15 evvel idosebb vagy nala, akkor ne is!:)

De ha Veled egyidos, akkor miert ne?

2011. szept. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
szerintem neked kéne kezdeményezni 20L
2011. szept. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
ő 25 én 28 de lehet ezt a kártyásat választom :)
2011. szept. 17. 19:48
 10/18 A kérdező kommentje:

te 19:50 es- extrab@rom!


talán azért írom ki hátha volt már valakinek hasonló helyzete....ötletek tippek miatt írom ki???


efféle helyzetben még nem voltam ennyi.....

2011. szept. 17. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!