Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki megint?

Figyelt kérdés
1 és fél éve ezelőtt elmondtam a lánynak akit szeretek, hogy szeretem és minden érzésemet elmondtam neki. De még mindig szeretem sőt még jobban próbálkozzak újra. Eddig kedvesebb, voltam hozzá mindent megetettem, hogy ne ártsak és támogassam őt.
2011. szept. 16. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a baj, ne légy kedves, mert csak barát leszel neki. Ez a szomorú igazság. :(
2011. szept. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem viszonozza, még felfoghatta.
2011. szept. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Láttad már a Csak barátok c. filmet? Barát-zónába kerültél... Nehéz ügy.
2011. szept. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogy kerülhetnék ki a barát zónából??????? nagyon fontos lenne.
2011. szept. 17. 00:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen. Talán sehogy. :(

Ne úgy beszélgess vele, mintha a barátnője lennél, titokzatoskodhatsz is, de ne játszd túl. Amikor csak engedi a szituáció, érintsd meg. Lehetsz aztán rámenősebb is, ölelgesd, simogasd karját, nyakát, hátát. Ha ő engedi, puszilgasd, de ha ez se hatja meg idővel, akkor kár a gőzért.

("Vicces", de nő létemre én is így jártam egy fickóval: nem kellettem neki.)

2011. szept. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!