Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőgyógyászhoz megyek. Már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyászhoz megyek. Már egy ideje szedek gyógyszert, de amikor felírta, meg sem vizsgált. Most megyek megint, gyógyszert iratni. De szeretném, ha megvizsgálna, és citológiai vizsgálatot is szeretnék. Hogy mondjam neki, h ezeket szeretném?

Figyelt kérdés
De mi ezeknek a rendes neve? Általános vizsgálat és citológia vizsgálat? vagy micsoda? és azt hallottam, h a kenet vétel fájdalmas. sztk-ban kell a citológiáért fizetni? vagy hogy megy ez egyátalán?
2009. jan. 2. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy mond meg neki, hogy kinyitod a szádat. Ha nem tudod a nevét, akkor írd körbe, magyarázd el, pont úgy, ahogy mások teszik. A nőgyógyásszal meg lehet beszélni az ilyen dolgokat, azért van, h segítsen.
2009. jan. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor felírta a gyógyszert meg kellett volna vizsgálnia téged! Anélkül elvileg nem is írhatna fel. Ha mész következőleg nyugodtan mondd neki h mit szeretnél, bár lehet jobban járnál ha orvost váltanál. A kenetvétel nem fájdalmas csak kellemetlen, nekem rákszűrésnél volt. Én nem tudom h a citológiai vizsgálat mit takar, de a doki úgyis mondja. De azt még ideírom h egy rendes orvos addig nem ír fel gyógyszert amíg nem csinál rákszűrést stb, amíg meg nem vizsgál! Lehet nem a legjobb orvosnál vagy.
2009. jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azt én is tudom, h kellett volna vizsgálat, most egy másik orvoshoz járok, de eddig csak gyógyszertirattatni mentem. de most már elhatároztam, h szólok a vizsgálatok miatt. sajnos nem minden orvos olyan, amilyennek lennie kell(ene).
2009. jan. 2. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:
rákszűrést kérj
2009. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!