Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan keltsem fel a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel a párom érdeklődését újra?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt de mostanára már igencsak apadtak az érzelmek a párom részéről úgyveszem észre.Már közelsem olyan figyelmes mint régen és nem kapok olyan sok szeretetet(kedves sms néhanapján ,ölelés spontán puszi)Mit tegyek?Legyek határozottabb mennyünk el több helyre együt?
2008. márc. 10. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Mi 1 éve vagyunk együtt.. sztem minden fiucskának csökken a lelkesedése egy bizonyos idö után. szeretjük egymást,de mégse olyan mint régen. sztem ez természetes.
2008. márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanilyen cipőben járok. Ha kitalálok valamit ami hasznos lehet, vagy eseteleg hatásos is volt, akkor közlöm veled, hátha segít.

De szerintem is egy idő után már nem lesz ugyanolyan mint a kapcsolat elején, mert a férfi úgy érzi, hogy már nem kell "harcolni, küzdeni" a nőért tovább. És ilyenkor szokott kicsit elmúlni a varázs. Ő persze lehet hogy ezt nem is sejti, hogy ez így a nőnek nem stimmel, mert ő ugyanúgy szerethet ettől függetlenül.


Én valahogy ötletesen szeretném közölni vele, hogy azért jól esne még a figyelem a gyengédség, ha nem is annyira gyakran, mint az elején, de azrét többet kérnék...


Másik módszer amit nekem ajánlottak hogy legyek én is kicsit olyanok mit ő, ha ő nem bújik oda, én se bújjak stb. és akkor lehet hogy leesik neki...

könnyű ezt mondani de ha egyszer az ember lánya szerelmes...

2008. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezzel csak az a baj hogy ezeket már én is kipróbáltam ...háát nem jártam sikerrel .Jaja a szerelem....
2008. márc. 11. 15:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A szex hormonjainak a hatása hasonlít a kábítószerhez: tehát idővel csökken... :-(

Ha közben kialakult a szeretet, az viszont tovább tart :-)

Megpróbálhatod kicsit feldobni: új helyzetek, helyszínek, kezdeményezés... ezek segítenek egy ideig. Kérsz néhány tanácsot?

De ne erőltesd. Ilyenkor már a szeretet IS fontos. Ha pedig az megvan, a szex már lehet szolídabb. Olyankor már a bensőséges kapcsolat fontosabb lehet a szenvedélynél.

2008. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2016. ápr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!