Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nagy gáz ha 15,25 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy gáz ha 15,25 évesen még nem volt barátnőm? (több lent)

Figyelt kérdés
habár ilyen fiatal vagyok, már 10.-es vagyok, és egyszerűen még nem volt barátnőm.Az egész haveri körömnek volt/van már, és már kezdenek viccelni azzal h meleg vagyok, és ez irtó idegesítő. Szerintem egész jóképű vagyok, magas (187-188cm kb), nem dagadt, nem is pálcika, de izomagy se. Hallottam már hogy tetszek ennek annak, de nemtom h hogy fogjak hozzá, meg minden. nem tudom hogy annak aki épp tetszik nekem én is bejövök, és a végén hagyom a fenébe. mit csináljak?
2011. szept. 14. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
a személyi számodat nem adnád meg? csak hogy megkönnyítse a válaszomat és hogy még pontosabban tudjam az életkorod
2011. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Leheth tulságosan gyáva vagy. Meg kell küzdeni mindenért. Akár h legyen csajod,azért is meg kell küzdeni. Nem lehet azt csk úgy otthagyni. Küldj magadról képet priviben vagy valami. És akkor majd segitek.
2011. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
irj neked privit én is kb ilyesmi helyzetben vagyok ha gondolod dumálhatunk a témáról ;) 15L
2011. szept. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem*
2011. szept. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! de nincs az a pénz amiért kiadnék bármit is magamról ismeretlennek interneten.
2011. szept. 14. 19:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem 28 évesen sincs, te makkmarci!
2011. szept. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az engem nem érdekel, az érdekel mit és hogy.
2011. szept. 14. 19:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 14,95 éves vagyok és van barátnőm. Azt csak észre veszed ha bejössz egy csajnak. pl. néz téged, zemez veled, sokat mosolyog rád, szivesen van veled, szivesen beszélget veled. Ha ezt észreveszed egy csajon, hívd el randira......
2011. szept. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igazad van kössz....csak általában a csunya csajoknak tetszem. :S
2011. szept. 14. 21:32
 10/11 anonim ***** válasza:
nemár... biztosan bejössz olyan csajnak, aki neked is bejön.
2011. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!