Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenbe beleokoskodnak! MIT...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenbe beleokoskodnak! MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés

7.kes vagyok és van (volt) egy csajom és mondtam neki hogy ez nem megy (nagyon magas kb 1 fejjel magasabb nálam) és a barátnői az osztályból elkezték mondani hogy ne dobjam meg stb. Meg azért is dobtam mert mindent én fizettem neki kb fél éve járunk és még csak egy fagyira se hívott meg előzőnek mondta hogy meghív kajálni utánna megkérdezte hova aztán meg kérdezte hogy ki fizet én mondtam hogy nekem mindeggy ő erre megírta hogy fizessek én (ő nem szegény 100converz cipője van meg medencéjük)

van az osztályban egy kis csoport akik jó fejek és kijárunk néha vizipipázni meg stb ő is benne van meg a jófej csajok meg a haverok. És ebböl a körből a csajok elkezdtek izélni hogy ne dobjam. Én nem tudok mit válaszolni (pl. Mert már nem szeretem: minden jó csaj utálni fog) nem tudok mit mondani. Eggyáltalán mi közük hozzá?! Ajjjj segítsetek


2011. szept. 13. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Sz@rd le mit mondanak és szakíts vele hamár nem szereted4
2011. szept. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pénzfeldobás és meg is van a válasz.
2011. szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BlackSword ***** válasza:
Dobd ki, oszt jól van... Úgy is csak a pénzedre megy... Szóval veszteni valód nincsen... Az meg hogy mások mit mondanak... Van egy mondás: "Értem én hogy mit mondasz, csak pont lesz@rom."
2011. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7.-es vagy...nem is szereted. Inkább hagyd ott. Ha azért nem akarod otthagyni, hogy ne utáljanak a jó csajok, háát elég szánalmas egy alak lehetsz.
2011. szept. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát bocsii, de eléggé s*ggfej a csaj : S Ha én tényleg szeretek egy srácot akkor nem várom el tőle, hogy nekem kifizessen mindent! Mert őt szeretem, és nem a pénzét. A helyedben megmondanám, hogy foglalkozzanak a saját dolgukkal, semmi közük hozzá. De ha nem akarsz durva lenni akkor mond azt, hogy egyszerűen kiszerettél belőle és kész...

14/L

2011. szept. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat de az is baj hogy én még 6 évig velük leszek mert 8 osztályos gimibe járok
2011. szept. 13. 17:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát kérdezö látszik, hogy marhára éretlen vagy még... Normálisan fogalmazni se tudsz...


Szerintem várj a kapcsolatokkal még pár évet.

2011. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!