Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs már olyan csaj, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs már olyan csaj, aki benne van mindenbe, de ez nem tette őt beképzeltté meg hasonlók? 16/f

Figyelt kérdés
Azok a csajok akik járnak bulikba és van társaságuk azok teljesen meghülyülnek. Én ilyen lányt keresek aki érzelmes és tud szeretni, de mindig olyanokat találkozok akik nem gondolnak komolyan semmit. Sajnos olyan helyzetbe vagyok, hogy csak bulikon tudok ismerkedni, de nincs jó tapasztalatom még.
2010. júl. 6. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne a bulikon keresd a nagy Ő-t:D
2010. júl. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bár én nem járok bulizni, de érzelmes vagyok, és tudok szeretni. :)

14L

2010. júl. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a korosztályunk nagy része úgy hülye,ahogy van.

én 17 vagyok,a barátom 32.nagyon szeretjük egymást.

a korosztályomtól egyszerűen hányingert kapok néha úgy viselkednek,hogy az borzalmas.szerintem sem buliban kéne keresgélned és ne a lotyó típusú csajokat szólítsd le,a szerényebb lányok érzelmesebbek,hűségesek...

2010. júl. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
rossz helyen keresgélsz.
2010. júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én pont ugyanez vagyok lányba:)

14/L

2010. júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De máshol nem tudok:S
2010. júl. 6. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!