Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szégyenlőség rámehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szégyenlőség rámehet a kapcsolatra?

Figyelt kérdés
2éve együtt élek a párommal. 2éve nem látott ruha nélkül. szerinte túl reagálom, szerintem nem, mert ami nekem nem tetszik szerintem másnak sem. és szerinte ez a bizalom hiány. Pedig nem. Megoldás?
2011. szept. 12. 22:41
1 2 3
 21/22 Cody78 ***** válasza:
42%

Az előző asszonypajti elsőre rögtön hanyatt vágta magát és az összes testnyílását szabaddá tette. A mostani full szégyellős, pedig jó alakja van. Ruhán át is látom. Így nem is az igazi. Sötétben, meg paplan alatt? Ehhhh...

Szeretek nyalni is, szeretek ÍGY is örömet szerezni, de úgy érzem ebből nem igazán lesz semmi. :S

2011. szept. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 11:44


Én egyetértek mert férfi vagyok, de a nők túl hülyék és gátlásosak ahhoz hogy ezt fölfogják! Amelyik meg fölfogná azt meg a hímek azon része tette tönkre akik mindenre habzó szájjal ribancozva rohannak ki! Ez a férfiak saját tragédiája! Gátlásos és szexuális értelemben életképtelen nőket hoztak létre! Én persze mindenhol ez ellen lépek fel, de a társadalom buta beidegződése ellen még évtizedek kellenek!!!

2011. szept. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!