Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szégyenlőség rámehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szégyenlőség rámehet a kapcsolatra?

Figyelt kérdés
2éve együtt élek a párommal. 2éve nem látott ruha nélkül. szerinte túl reagálom, szerintem nem, mert ami nekem nem tetszik szerintem másnak sem. és szerinte ez a bizalom hiány. Pedig nem. Megoldás?
2011. szept. 12. 22:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen létezik? Ne már! Nem a középkorban vagy, ember!!! Szexelni is pucéran szexeltek, akkor mit problémázol?? Felnőtt emberek vagytok.. Jesszus Isten.. -.- Nálad az is tabu akkor, ha pisilni mész, és ne adj Isten áthallani a szobába, h csurgatsz, és esetleg le is húzod a WC-t?? pff.. eszméletlen..
2011. szept. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
felszedtem pár kilót. jó párat.
2011. szept. 12. 23:00
 13/22 A kérdező kommentje:
létezik. ismerek olyat aki rosszabb mint én, nem is egyet.
2011. szept. 12. 23:01
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod, hogy ha ez zavarná a párod, akkor szólna? Esetleg már nem is akarná a szexet, lapátra tenne, stb.. Hmmm?? Mit kell itt játszani a szégyenlős kislányt???
2011. szept. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
88%
hogy te mekkora 1 hülye vagy kérdező....bocsi de ez most komoly...
2011. szept. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
jó mindegy lehet én tettem fel rosszul a kérdést, de úgy gondolom aki nem tud értelmes választ adni az engem ne kritizáljon
2011. szept. 12. 23:07
 17/22 BlackSword ***** válasza:
100%

Óhh Te Lány... Amikor egy pasi megnéz egy nőt, nem a ruhát, hanem alatta a nőt, akkor már tudja, hogy mi van a ruha alatt...

Másodszor, ha valamit már megfogtam, megcsókoltam, megnyaktam, megharaptam... (ne részletezzük) akkor tudom hogy néz ki...

Szóval nyugodtan érezd jól magad a kapcsolatodban, Talán még boldog is leszel benne...

A határozottság sokkal fontosabb... De ha zavar, akkor járjatok el sportolni együtt... Te azért, hogy csinosabb legyél, ő meg azért, hogy kidolgozottabb legyen a teste... Két év, és dinamittal kell majd egymásról leválasztani titeket...

Legyetek boldogok...

2011. szept. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Veszélyes játékot játszol! Először is magaddal kerülj tisztába! Ha nem tetszik amit látsz, akkor alakíts rajta, irány az edzőterem!!!


Előbb-utóbb elhiteted a pároddal hogy nem kíván téged a tested miatt!! Az én párom ugyanezt csinálta velem!!!!

Pedig nagyon kívántam régen, de addig mondogatta nekem, amíg bemesélte!!!


A férfiak vizuális típusok! KELL A VILLANY!!!!!!!!!!!!! Ez minden nőnek szól!!!!


Amit írsz az nem bizalomhiány hanem önbizalom és öntisztelet hiánya kombinálva lustasággal és túlzott paranoiával! Ezzel tök jól ki fogd nyírni a kapcsolatotokat!


A srác majd keres olyan csajt akiért rajonghat, és aki megmutatja magát neki!!!!

2011. szept. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Ja az én párom világéletében 54 kg volt, most 82 is volt, de én úgy is kívántam és rajongtam érte!!! Az önsajnálata és az önundora odáig fajult hogy a szex egy silány zavart és frusztrált valami vele, és mindezt velem is elhitette, ami az ő hülye fejében is volt!!!

27F

Előző voltam!!!


Úgyhogy a barátod nevében beszélve: Elmész te a büdös pic,sába!!!!!!!!

2011. szept. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, rámehet a kapcsolat. Méghozzá miattad, ha nem fogadod el magad.

Igaza van annak, aki azt mondta, hogy látás nélkül is jól ismeri a tested, és hogy a férfiak vizuális típusok. Nagyon vizuálisak!


Mindenképpen meg kell mutatnod magad. De előtte magadnak "mutasd meg" magad - és vedd észre, hogy szép vagy, kívánatos vagy...


Ha nem tudod egyből leküzdeni a saját hülyeséged, akkor pedig azt javasolom, hogy először hangulatlámpát gyújtsál. Az nagyon megszépít, önmagában is.


Az edzőterem pedig előtted is nyitva van, csak az elején óvatosan. Nehogy lesérülj, vagy hasonló, és elmenjen a kedved az egésztől. A futást nem ajánlom, inkább úszás vagy konditerem.

2011. szept. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!