Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A húgom szebb mint a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A húgom szebb mint a barátnőm. Ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Nyilván nagyon szeretem a barátnőmet, és nem hagynám el ilyen hülyeségért. De csak én érzem kicsit feszélyezőnek, hogy a húgomat szebbnek tartom, mint a barátnőmet?

Én is az a fiú vagyok, aki nem beképzelt, meg nem használja ezt ki, de tudom, hogy elég jól nézek ki. Mondták már, hogy kinézetben nem illek a barátnőmhöz.. Én valamilyen szinten szépnek tartom őt is.. De ez nagyon gáz?


2011. szept. 12. 19:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom anyád is szebb, mint a csajod. Remélem apád is szebb mint a csajod! Sőt, a bolhás hajléktalan retkes kutyája is legyen szebb nála.
2011. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, hogy a húgod szebb, mint a barátnőd, de hogy te nem vagy okosabb, mint egy ötödikes, az 100
2011. szept. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
39%
Látom már megelösztek Reggel húgom, este dugom na figyelj nem gáz az !! ha szereted a csajt akkor baszál rá hogy ki mit mond meg hogy néz rátok !!! valakinek nem tetszik vallami az be kaphatja !!! en igy vagyok vele !!!
2011. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
sztem ez olyan gáz hogyha ilyeneket mondasz a barátnődről...:Smi az hogy kinézetben nem illesz hozzá?... ez elég bunkó má bocs
2011. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 B.angel ***** válasza:
100%

Az a gáz, hogy a húgodhoz hasonlítgatod! Te kértél véleményt, ha nem tetszik lobbizz a GYIK moderátoroknak, hogy töröljék a kérdésed...

Eszem megáll milyen emberek vannak!

2011. szept. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Teljesen kiforgatjátok a szavaimat:

1. nem vonzódom a húgomhoz, egyszerűen csak büszke vagyok rá, mert tényleg nagyon szép.

2. Nagyon szeretem a barátnőm!

3. Ha figyelmesebben olvassa el pár válaszoló a kérdésem leírását, látja, hogy NEM én mondtam, hogy nem illünk külsőre össze.. csak zavar, hogy mások ezt mondják..

2011. szept. 13. 09:40
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
miért nem szarod le mások véleményeit? ha zavar az azt jelenti hogy nem naon szereted a bnőd...
2011. szept. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 B.angel ***** válasza:
100%
eperturmix-szal értek egyet! Hál hol érdekelne, hogy a páromra azt mondják nem helyes, dagi, stb. Ha nekem tetszik, nem oltárira tök mindegy???
2011. szept. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!