Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A húgom szebb mint a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A húgom szebb mint a barátnőm. Ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Nyilván nagyon szeretem a barátnőmet, és nem hagynám el ilyen hülyeségért. De csak én érzem kicsit feszélyezőnek, hogy a húgomat szebbnek tartom, mint a barátnőmet?

Én is az a fiú vagyok, aki nem beképzelt, meg nem használja ezt ki, de tudom, hogy elég jól nézek ki. Mondták már, hogy kinézetben nem illek a barátnőmhöz.. Én valamilyen szinten szépnek tartom őt is.. De ez nagyon gáz?


2011. szept. 12. 19:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
egoista fac
2011. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Testvérszerelem a legszebb a világon.
2011. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább te vagy a gáz.
2011. szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egoista tényleg. Tisztában vagyok magammal és az ha már több lány is mondta h mennyire jól nézek ki, és elhiszem nekik meg a szememnek, az miért bűn? Komolyan nem használom ki meg nem vagyok nagyképű meg ilyenek... :/ Normális válaszokat szeretnék... nem hiszem, hogy ennyiből te le tudtad volna venni rólam, hogy egoista vagyok-e.
2011. szept. 12. 19:19
 5/18 MákosLajos ***** válasza:
100%
hát a kérdésed gáz ha vki a húgát szebbnek tartja mint a nőjét akkor az vagy beteg vagy nem szereti a barátnőjét...
2011. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mi bajotok ezzel a kérdéssel? Mondom, hogy nem csinálnék miatta semmi hülyeséget, csak egyszerűen kíváncsi vagyok, hogy éreznétek magatokat ti egy ilyen helyzetben...
2011. szept. 12. 19:19
 7/18 MákosLajos ***** válasza:
100%
odaraktam hogy vagy nem mondtam h tuti hogy beteg vagy de a barátnődet nem szereted szerintem...
2011. szept. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy. nekem is van hugom,aki nagyon szép lány,de soha nem hasonlítgattam a barátnőimhez.
2011. szept. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy a húgod szebb? Ha nem belé vagy szerelmes, akkor semmi gáz! A lényeg az, hogy éreztesd a barátnőddel, hogy ő egy királylány! És ha ezt jól csinálod, akkor azzá is fog változni! ;)
2011. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Reggel húgom, este dugom!
2011. szept. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!