Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Böv lennt

Figyelt kérdés
Nem régiben meg ismerkedtem egy fiuval akibe szerelmes is lettem igaz sajna csak egyszer taliztun mert idö közbe ki költözött Londonba.. és én most nem tudom, hogy mit tegyek ,hogy meg várjam e vagy keresek más valakit akivel boldog tudok lenni lécci adjatok valami tanácsot, hogy mit tegyek mert nem tudom, hogy mi lenne a helyes döntés.
2011. szept. 11. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
keress mást, aki közelebb van!
2011. szept. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha mondjuk 4 hétnél tovább maradnak akkor keress mást
2011. szept. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van, ha pár hétnél tovább marad kinn, keress közelebbit! Egyébként jó lenne tudni, h mit mondott neked mielőtt kiment Londonba.
2011. szept. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jeanne ***** válasza:
Van egy hírem a megnyugtatásodra: Az angol csajok rusnyák!!
2011. szept. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát azt mondta h szeret :) aza baj h tovább leszkint mert dolgozni mentki :S
2011. szept. 14. 16:20
 6/6 anonim ***** válasza:
A távkapcsolatok nem tesznek jót- erről szol az összes amcsi szappanopera, de ti megpróbálhatjátok, hiszen magyarok vagytok.
2011. szept. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!